Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? (1232123212321)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (1232123212321)

Figyelt kérdés

Az van, hogy nem tartom magam túl vonzónak, előnytelen az arcom, amit lehetett azt megtettem vele, nem nézek ki úgy mint egy ogre, hajam is ok, többet nem tudok tenni.


Szóval szerintetek lenne értelme annak, hogyha leszärnám a külsőmet, és azt csinálnék, amit akarok? Annál próbálkoznék be, akinél akarok? Felszabadultan, és magabiztosan flörtölnék a csajokkal, még ha mindenki azt próbálja is éreztetni velem, hogy én milyen csúf vagyok? /Régen csúfoltak, és még a mai napig is azt érzem, hogy a magukat "menőnek" gondoló egyedek csak a külsőm miatt lenéznek, flegmáznak velem, nem csak csajok részéről/


Vagy inkább hagyjam a francba az egészet, ne is erőlködjek? - Sok negatív élmény ért, és nagyon kevés pozitív eddig, 2 évre magamba is zárkóztam, nem nyitottam senki felé, de van egy másik énem, ami vágyik a világra, az "izgalmakra"... A környezetemben mindenki próbált eddig visszahúzni, szóval az önbizalmam is nagyon híján van..



18



#how.about.no?
2013. ápr. 25. 23:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

# 19: amikor te azt hiszed, hogy szerelmes vagy, az valójában rajongás, idealizálod a nőt.

A szerelem az, mikor valakivel együtt vagy, megismered, és úgy szeretsz bele. Pont hogy nem érzéketlenség kell hozzá, hanem leszokni a kamaszos lángolásról, és a valódi érzésekre törekedni, amikor ténylegesen meg akarod ismerni a másikat, és a valós tulajdonságaiba beleszeretni.

(Gondolom, akikben könnyen "beleszeretsz", azokból könnyen ki is szeretsz... Ez pedig sokkal nagyobb "érzéketlenséget" jelez.)

2013. ápr. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Kösz hogy érzéketlen tuskónak tartasz úgy hogy nem is ismersz...


Lehet rossz szót használtam,akkor inkább úgy mondanám hogy könnyen megtudok kedvelni egy csajt és igen érzékenyen érint ha visszautasít,utána egy darabig nincs is kedvem másokkal ismerkedni,tehát nem megy olyan könnyen a "kiszeretés" mint ahogyan te gondolod


Nem tudom miért nehéz ennyire elhinni ha valaki könnyen tud szeretni?Nem szerelemről van szó,csak szeretetről

2013. ápr. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Próbáld meg! Veszíteni valód nem lehet.
2013. ápr. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy mit csinálsz, az én párom se tökéletes, neki sörpocakja van, de kit érdekel, ha őt szeretem?
2013. ápr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

A legfontosabb a jó kisugárzás. A barátom nem egy szép gyerek, de olyan erős kisugárzása van, hogy elhívtam randizni. Szerelmes lettem belé 3 hét alatt és most a világ legjobb pasijának látom általában. 3 éve vagyunk együtt.

21/L

2013. ápr. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Tényleg nem a külső számít!
2013. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
# 22: Hidd el, pontosan értem, miről írsz. Csakhogy: ha valakit megkedvelek, megszeretek, akkor nem birtokolni akarom, hanem akkor is szeretem (kedvelem), ha éppenséggel nem lehet köztünk semmi. Lehetek attól valakivel jó kapcsolatban (szeretetteljes kapcsolatban), hogy nincs köztünk semmi. A szeretet az ez. Szeretem azzal, hogy megadom neki a lehetőségét, hogy viszontszeressen, de nem várom el. Ha egy ellenkező neművel jól érzem magam, akkor azzal a ténnyel foglalkozom, hogy jól érzem magam vele, és igyekszem ezt a lehetőséget maximálisan kihasználni. Ebből könnyebben sül ki jó, mint abból, hogy "jól érzem magam veled, akkor most gyorsan lépjünk a következő fokozatra, és ha nem, akkor viszlát".
2013. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ne gyertek már ezzel a kisugárzásos hülyeséggel.Semmit nem ér el a radioaktív kisugárzásával ha nem helyes az illető


Még hogy nem a külső számít...még ha nem a 21-dik században élnénk akkor el is hinném

2013. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!