Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tudnátok értékelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tudnátok értékelni egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

A külsőmre azt mondják, nincs vele probléma. (170 cm vagyok, 58 kg, derékig érő sötétbarna haj, kék szem, kifinomult, egyszerű, nőies öltözködés).


Viszont úgy érzem, kicsit más vagyok, mint a többi velem egyidős lány, ezért nem érdeklem a fiúkat, csak és kizárólag barátként. Kezdek kétségbe esni.


4 éves koromban szerettem meg a rock zenét a szüleim által, azóta is imádom. AC/DC, Metallica, Kiss, Nirvana, Guns 'n' Roses, Aerosmith, Bon Jovi, Rolling Stones,Alice Cooper, stb, ezek a legnagyobb kedvenceim. Imádok olvasni, ha van egy kis szabadidőm, állandóan könyvért nyúlok, buszon, itthon, munkahelyen, suliban, akárhol. Leginkább a horror történetek és a krimik érdekelnek, pl. Stephen King vagy Agatha Christie, de szeretem a romantikusat, illetve a régi klasszikusokat és a verseket is. Olvasottnak és tájékozottnak ismerem magam, mindig kutatok a legfrissebb hírek után, tudom, mi történik a világban, szeretem ezt megvitatni másokkal, illetve ugyanez vonatkozik a történelemre is. A Színművészeti egyetemen vagyok harmadéves, rendezőnek tanulok. Ebből kifolyólag imádom a színházat is, rengetegszer járok, jártam mindig is. Amellett, hogy a rockzenét részesítem előnyben, imádok buliba járni, nem csak koncertre. Egyébként jellemző rám ez az állandó jövés-menés, szükségem van, hogy körülvegyenek a barátaim, hülyéskedjünk, lazuljunk, menjünk a nagy világba. Sok mindenki szeret, elmondásuk szerint vicces, aranyos, jó fej vagyok. Viszont szinte csak fiú barátaim vannak, a legtöbb lányt nagyon nehezen viselem a hülye röhögésük, nyafogásuk miatt. Egy barátnőm van, ő pedig karatézik, tehát nem valami csajos figura. :)


Köszi előre is a válaszokat!

21l


2013. ápr. 26. 07:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikusnak tűnsz a leírásod alapján. Kár, h csak akkora vagyok, mint te, és csúnya is, így nem kellenék neked.
2013. ápr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút bejössz leírás alapján, gyakorlatilag nem találtam olyan momentumot, amit ne kedvelnék. Tehát é látatlanban imádlak:)
2013. ápr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Na nézzük.

- külsőd teljesen rendben van.

- zenei ízlés nem probléma. Ha nem jazz-t hallgatsz akkor nekem már jó. Azon kívül mindent meg bírok hallgatni, nincs kedvenc műfajom, de ha valamit meg kell neveznem akkor a klasszikus zene vagy operát (főleg az olasz) mondanám.

- Horror könyvek (vagy filmek). Ez über királyság! :)

- Hírek, történelem. A történelmet kifejezetten szeretem, a híreket viszont pár éve kifejezetten kerülöm. Csak a legminimálisabb alap. Reggel autóban a rádióban ami van és kész. Az élettől is elmegy a kedvem, ha híreket olvasok, hallgatok. Szinte már nincs is jó hír. A politikától egyenesen hányok. Egyetlen kivétel van, az pedig a tudományos hírek. Azt specifikusan felkeresem időről időre.

- Színház. Persze simán jó.

- Extrém társasági élet. Na itt sajnos elment a vonat nálam. Egy-egy társasági összejövetel esetleg buli belefér, más egyébként én nem bírom az embertömegeket, a túlzott hangoskodást, folyamatos partizást. Szűk baráti körrel szívesen elmegyek ide-oda, de a forgatagos élet nem nekem való.

Összegzés képen. Tudnálak értékelni, de túlzott pörgésed miatt inkább nem kezdenék veled.

2013. ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Sweet Dreams ***** válasza:

Nyitott vagy a világra a csukott ablak mögött.

És mi a helyzet az érzelmeiddel? Ha nem csak "barát" akarsz lenni akkor nem elég a hülyülés, lazulás, menni a nagyvilágba. Hülye röhögés meg nyafogás normális keretek közt ez is a nőciség része, persze most tekintsünk el a buta libáktól téged meg ez taszít? Nem minden cica-mica nyafog és röhög hülyén. Beülnék egy olyan filmre ami az érzelmeket mutatná meg és Te rendezed. Laza csaj vagy a leírtak alapján de hol a színes érzelemvilágod, hozzád simulhat egy férfi akár lélek szinten aki azt akarja, hogy gyengéd, figyelmes, kedves legyél vele? Az élet a legnagyobb színház de te nem ülsz be minden előadásra :-(

Nem bántani akarlak, remélem érted a mondandóm.

2013. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szimpatikus jellemnek tűnsz :)
2013. ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Értek minden választ és válaszolót.


Tudok én érzelmes is lenni, baromi romantikus lélek lennék egyébként, ha lenne kivel. Az pedig, hogy fiúsan viselkedem megint csak nem igaz. Persze, szeretek olyan dolgokat, amik inkább pasiknak valók, pl az autókat is meg a motorokat, de ettől még nőies jellemnek mondanám magam. Vidám ember vagyok, én is szoktam nevetni rengeteget, csak az idegesít, mikor 4-5 leányzó beül valahová, és az ő vihogásuktól hangos az egész hely, illetve rengeteg korombeli csak arról tud beszélni, milyen szín most a divat, milyen legyen a körme, miket vett tegnap... semmi érdemi. Nyilván én is adok magamra, szeretek sminkelni, szeretem a szép ruhákat, cipőket, de nem élveznek prioritást az életemben, hogy erről társalogjak. Ez a bajom a lányokkal, és tényleg nem általánosítottam, azt írtam, a legtöbb lány, akit ismerek ilyen, nem pedig azt, hogy az összes.


Negatív tulajdonságok, mert hiányoltátok: gyorsan változik a hangulatom, hangulatember vagyok, minden attól függ. Sok minden érdekel, nyitott vagyok a világra, mindent kipróbálok, de a dolgok 95%-ra napokon, heteken belül ráunok, abbahagyom. Gyorsan felkapom a vizet, akkor robbanok, mondhatni temperamentumos, határozott vagyok. Makacs és önfejű is vagyok, amit kitűztem célul, mindenképp el akarom érni, nem érdekel más véleménye. Azt hiszem, ennyi.


Aki pedig azt mondja, biztos ronda vagyok: tök átlagosnak mondom magam, nem vagyok egyáltalán csúnya, ám szépségkirálynő sem. Szép, rendezett a fogsorom, ápolt a hajam és a bőröm, igényes vagyok magamra. Aki nem hiszi, járjon utána. :)

2013. ápr. 26. 13:59
 17/21 anonim ***** válasza:
Simán, ezek nagyon jó tulajdonságok :D. 20/F
2013. ápr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szia! És milyen társra vágysz? Ő is ilyen nyitott legyen, úgymond mindenre, társasági ember, stb? Vagy pont az ellentéted, csendes, visszafogott?
2013. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szeretlek!! :)


De most komolyan!


Nem tudom milyen ismerőseid vannak, de én tuti bepróbálkoznék. :D


A leírtakból egyedül a színház ellen vannak kifogásaim. :D


24F

2013. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. ápr. 27. 23:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!