Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tudnátok értékelni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tudnátok értékelni egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

A külsőmre azt mondják, nincs vele probléma. (170 cm vagyok, 58 kg, derékig érő sötétbarna haj, kék szem, kifinomult, egyszerű, nőies öltözködés).


Viszont úgy érzem, kicsit más vagyok, mint a többi velem egyidős lány, ezért nem érdeklem a fiúkat, csak és kizárólag barátként. Kezdek kétségbe esni.


4 éves koromban szerettem meg a rock zenét a szüleim által, azóta is imádom. AC/DC, Metallica, Kiss, Nirvana, Guns 'n' Roses, Aerosmith, Bon Jovi, Rolling Stones,Alice Cooper, stb, ezek a legnagyobb kedvenceim. Imádok olvasni, ha van egy kis szabadidőm, állandóan könyvért nyúlok, buszon, itthon, munkahelyen, suliban, akárhol. Leginkább a horror történetek és a krimik érdekelnek, pl. Stephen King vagy Agatha Christie, de szeretem a romantikusat, illetve a régi klasszikusokat és a verseket is. Olvasottnak és tájékozottnak ismerem magam, mindig kutatok a legfrissebb hírek után, tudom, mi történik a világban, szeretem ezt megvitatni másokkal, illetve ugyanez vonatkozik a történelemre is. A Színművészeti egyetemen vagyok harmadéves, rendezőnek tanulok. Ebből kifolyólag imádom a színházat is, rengetegszer járok, jártam mindig is. Amellett, hogy a rockzenét részesítem előnyben, imádok buliba járni, nem csak koncertre. Egyébként jellemző rám ez az állandó jövés-menés, szükségem van, hogy körülvegyenek a barátaim, hülyéskedjünk, lazuljunk, menjünk a nagy világba. Sok mindenki szeret, elmondásuk szerint vicces, aranyos, jó fej vagyok. Viszont szinte csak fiú barátaim vannak, a legtöbb lányt nagyon nehezen viselem a hülye röhögésük, nyafogásuk miatt. Egy barátnőm van, ő pedig karatézik, tehát nem valami csajos figura. :)


Köszi előre is a válaszokat!

21l


2013. ápr. 26. 07:07
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, inkább olyan partnert szeretnék, aki szeret emberek között lenni, szabadidejében a barátaival, családjával lenni, de az egyedüllét se okozzon problémát, fel tudja találni magát olyankor is.
2013. ápr. 27. 23:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!