Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy, hogy a mai 20-24 év körüli lányok szó szerint éretlenek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre, nem egy magányos, csalódott fiú vagyok aki támadja a lányokat. :D

19 éves lány vagyok, lánykollégiumban lakom. Van van 2 szobatársam, akik főiskolásak, egyik 23, másik 22 éves. Illetve van még egy lány aki a szomszédos szobában lakik és gyakran átjár, ő is 23 éves.

Számomra megdöbbentő, hogy ezeknél a lányoknál szinte nincs is más téma, csak a dugás, a f*szhiány, mindenféle perverz gondolatok. Naponta hallom tőlük a mondatot: "kell egy gazdag öreg pasi aki elvisz NY-ba lakni", "xy helyre mennék nyaralni, de még nem találtam gazdag pasit hozzá" - és hasonlók...

Ami durva, hogy állítólag értelmes, szerény, kedves aranyos, lányokról van szó. Mind a hárman szüzek. Még csak normális komoly kapcsolatuk se volt. És mégis folyton folyton az a téma, hogy mi "hiányzik" nekik, banánokról beszélnek, óriási répákról, és fehér foltokról a ruháikon, stb... Habár az egyik lány (aki amúgy szó szerint csúnya) kb havonta váltogatja a pasijait, majd 2-3 hét után elüldi mindegyiket, mondván: "nem az igazi". Aztán jön a next. Nem is értem, hogy valaki hogy képes erre lelkileg meg büszkeségileg úgy egyáltalán.


Én, mint akinek cipzárt húztak a szájára, csak ülök és nézek rájuk némán, hogy "ez mi?". Egyszerűen nem tudom őket megérteni... Közben meg ő néznek le engem, mert van párom és nem részletezem nekik, hogy milyen szexuális vágyaim vannak, illetve mert én nem anyagi jólétet látok a kapcsolatomban. Egyszer kérdezték, hogy mégis mióta vagyok a barátommal. Mondtam, hogy fél éve. Erre a lány: " és sok pénze van? Én: nem teljesen mindegy? Ő: de van kocsija, láttam. Én: igen van, de az nem egyenlő a szerelemmel, nem? Ő: hát, de úgy már el tud vinni olyan helyekre amibe szerelmes vagyok.." WOW!


Néha úgy odavágnám nekik, hogy ha annyira hiányzik a dugás, akkor menj és b*szasd meg magad, csak hagyd abba ezt a sok hülyeséget...

Most komolyan, normális, hogy 20 éven felüli lányok így viselkednek, így gondolkodnak?


2013. ápr. 26. 07:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
azok akikről beszélsz csak az ábrándokról beszélnek, mint akik mesében élnek, nincs elég pénz és szex sincs, ezekről ábrándoznak, teljesen gyerekes gondolkodás, nekik tényleg a pénz fontos, később rá fognak jönni, nem az a fontos N
2013. ápr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia,


Ezek a lányok éretlenek, a környezet ilyen, de nem minden lány. Tehát ne vedd egy kalap alá az összeset kérlek.

2013. ápr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Tényleg éretlenek, ezért vagyok én is inkább 40 körüli nőkkel, legjobbak!
2013. ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de te kettő lány ismersz, aki konkrétan ilyen. Én egyet sem. Szerencsére. Na most akkor mi van?
2013. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azért ezek a lányok az átlagtól messze vannak. Konkrétan erre mondják, hogy b@sz@tl@n pics@. Nyilván szexelnének már, csak nincs kivel. Elég rossz lehet nekik.
2013. ápr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

én is éretlen a magam 25 évével, órákig eljátszom egy bornyitóval, imádok hintázni, csúszdázni, rajzolni és a kedvenc szórakozásom, hogy a metrón/villamoson/buszon idegenekre kinyújtom a nyelvem. persze csak ha már nem tudnak utánam jönni.

Baj? légyszi'. Meséld el, hogy te mennyire felnőtt vagy.

2013. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Milyen emberek vannak itt.. :D
2013. ápr. 26. 15:20
 18/18 anonim ***** válasza:
mind hárman szüzek ? innentől kezdve nincs értelme az egésznek ha ez igy van csak a szájuk jár ,azt nem értem hogy lehet szűz ha 3 hetente cseréli a pasijait
2014. okt. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!