Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond azzal a pasival, aki 32 eves letere 16 eves csajokkal kavar?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 08:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
44%
Én is ismerek ilyen párt. Teljesen normális szerintem. Ha nem a facebookon pózoló, üresfejű 16 éveseket vesszük példának, egy normális 16 éves lány már elég érett testileg, lelkileg is egy 32 éves férfihoz, tud háztartást vezetni és lehet vele értelmesen beszélgetni. Attól még, hogy az internet tele van 16 éves lányok hülyeségeivel, létezik egy úgynevezett valóság, ahol léteznek normális emberek. A 32 éves pasi meg ha lehet egy értelmes, érett, okos 16 évessel, akkor miért választana mondjuk egy 28 éves nőt?
2013. ápr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
52%
Agyilag 16 éves lánykák szintjén van és nem tud mit kezdeni egy 20-as intelligensebb nővel, aki már nem naiv, nem ostoba, nem lehet annyira szédíteni.
2013. ápr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Szerencsére egyikünk sem :) De nem tudom hány lányt hülyít egyébként eléggé szánalmas ember 32 éves és még a szüleivel él (apja,nevelő anyja és 4 éves öccse),az apja eléggé gazdag ő meg kaját hord ki,az anyja alkoholista volt és elhagyta talán ezért alakult ez ki nála.

De a húgomnak aki akkor töltötte a 14-et gusztustalan dolgokat írt,akkor ő szolt nekem és gyorsan véget vetettem ennek aztán pedig ráakadt a lányokra akiket figyelmeztettünk.

2013. ápr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem mondanam intelligens csajoknak oket, vihognak a vakvilagba, minden marhasagok kiirnak a facebookra(jaj kati igy szeri, ugy szeri)...
2013. ápr. 26. 09:10
 15/27 anonim ***** válasza:
56%
Én 30 éves vagyok nekem is volt igaz nem 16 de 19 éves barátnőm.Én azért választottam őt mert jól kijöttünk egymással és jól éreztem magam mellette,plusz kicsit fiatalabbnak is.Sokszor azért is választunk fiatalabb csajokat.És igen nem tagadom a feszes finom bársonyos bőre és a szép formás teste is vonzott és a kdvesség,sok korombeli nő a nyomába sem érhetett volna pl kedesség és odafigyelés szempontjából.De miért is baj ez?Nem érzem magam betegnek ez miatt,egyszerűen csak jól éreztük egymás társaságában magunkat.Ő neki is idősebb kellett nekem pedig fiatal,így jól kiegészítettük egymást.Nem használtam ki és ő sem engem és rendes voltam hozzá és nem csak lyukra játszottam.Igaz a szex az jó volt köztünk de nem csak ezen volt a hangsúly.Amúgy szerintem senkinek semmi köze hozzá hogy kivel dug és kivel nem....
2013. ápr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Lehet, h meglepő, de szerintem semmi gond nincs vele! Azért mi pasik, bár sokszor nem valljuk be, de nagyrészt eleinte csak a külsővel vagyunk elfoglalva, ha nőkről van szó. És azért egy korabeli nő (sajnos ezt kell mondanom) az esetek nagy százalékában már hajlamos elhagyni magát (sokszor elég durván)! Értem itt elhízás, zsíros haj, folyton nyúzott, lehangoló kinézet... Persze van ellenpélda is, de én legalább is eddig zömében ilyen nőket láttam ebben az életkorban (tehát 30 felett, na azért a pasikat sem kell persze félteni, azokra is van bőven példa, de itt most a nőkről van szó). Na meg persze az öregedésről nem is szólva, ami a pasikat általában sármossá teszi, az a nőknél a fordítottját el. Persze erről már nem tehetnek.

Szóval én teljes mértékben megértem, ha egy 32 éves pasi jól néz ki, ad magára, akkor a fiatalabb korosztályban nézelődik. A 16 már talán kicsit kevés, én inkább 18+ -ra hajtanék a helyében, de hát ez már az ő dolga...

Ja, és a pedofil a 14 év alattiakra, sőt úgy tudom direkt a nemileg éretlen lányokra hajt (a semmiféle nőiességet mutató testalkat hozza izgalomba).

29 F

2013. ápr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
82%

Biztos nem lehet általánosítani, de aki egy 16 évessel van, az bizony megrekedt egy szinten. Nem veszi észre, hogy elment mellette az idő, és neki már komoly, felelősséget vállaló emberként kellene viselkednie, nem a tiniket fűzni. Ez kb. annyira komoly ember, mint a miniszoknyás, talpig rózsaszínbe öltözött 50 évesek, akik fiatalnak akarnak látszani.

El nem hiszem, hogy mivel elvileg más életszakaszban kellene lenniük, megfelelő társak lehetnek. Egyedül művészeknél, akiknek a mindennapi élet mellékes, náluk tudom ezt megérteni.

Persze, a szép és fiatal mindenkinek tetszik, de beteges dolog ez a viszony, várni kellene még a csajnak.

2013. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
15-ös! Azért a 16 meg a 19 éves között óriási különbség van. Egyik gimis, másik meg egyetemista.
2013. ápr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Nem veszi észre, hogy elment mellette az idő, és neki már komoly, felelősséget vállaló emberként kellene viselkednie, nem a tiniket fűzni.


Az ő élete..mi köze bárkinek is ahhoz hogy hogyan éli az életét?Ez meg milyen duma aki 30 felett van elment mellette a az idő?Nevetséges...van egy mondás talán ismered.Akit az istenek szeretnek örökre megtartják gyermeknek...

2013. ápr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Na lepontoztak a 16 éves csitribancok. :D
2013. ápr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!