Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond azzal a pasival, aki 32 eves letere 16 eves csajokkal kavar?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 08:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

:D nem azt mondtam, hogy öreg csótány lett, hanem hogy ő már más életszakaszban van. Egy 32 évesnek máshogy kellene viselkednie, mint egy 16 évesnek jó esetben.

Akit meg megtartanak örök gyereknek az istenek...te nem ismered apámat, a 3 éves gyerek is önállóbb nála és kevésbé hisztisebb.

2013. ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Én a környezetemben a következőket látom:

Vannak férfiak, akik egyszerűen nincsenek tisztában a saját korukkal, nem érzik a valós korukat, az idő múlását. Ez ebben a korban még elmegy, de amikor 80 évesen is 20 éveseket kajtat (mert sajnos látok ilyet a környezetemben!!!) az már nagyon kínos!

A másik, amikor egy felnőtt férfinak folyamatosan visszaigazolásokra van szüksége, hogy ő férfi. A korabeli nőknek viszont valós értékeket kellene felmutatni, azt pedig nem szeretne (még ha esetleg tudna is), ezért a fiataloknak adja elő magát, akiknek meg nyilván hízeleg, hogy egy idősebb pasi érdeklődik irántuk.


Mindenképpen valamilyen lelki zavarra utal az, ha valaki nem a saját korosztályához vonzódik (legyen szó nőről, férfiról). Nem mondom, hogy súlyos, lehet vele élni, de egyfajta komplexus. Én mindenesetre harmincas nőként nem tudok tisztelni egy olyan férfit, aki tizenéves viháncoló kislányokat egyáltalán nőnek tekint.

2013. ápr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Na aztán milyen értékeket kellene felmutatnom egy harmincas nőnek? Hagyjuk már. Tele a korosztályom idióta sorozatbámuló gyerekmániás unalmas nőkkel, akik azt hiszik hogy ők aztán már a NŐK.

Érdekes hogy pl tudományos dolgokról jobbat beszélgettem egy 22 évessel.

Azt meg elő ne írják már nekem hogy milyen életszakaszban kellene lennem. Nincs forgatókönyv, úgy csinálom ahogy szeretném. Én nem akarok szaros pelenkákkal foglalkozni, a dolgaimat a szekrények tetejére pakolni nehogy összetörjék őket a gyerekek. Semmi kedvem szülői értekezletekre és hasonló számomra érdektelen helyekre menni, csak mert a többség szerint 35 évesen már ezt kellene tennem.

Különös hogy a férfitársaim sokszor mégis lennének inkább a helyemben, de ők már döntöttek hogy beállnak a sorba...

2013. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
semmi, élvezi az életet. Ahelyett, hogy becsapná, felvállalja önmagát. Ha jóképû, sármos s a dumája is jó - fel tud szedni csinos fiatal csajokat. Ha meg zsírosfejú izzadt hájpacni szar dumával s mégis fep tud szedni ilyen lányokat, akkor máshol van a gond
2013. ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy,hogy 22 vagy 16 a hölgy..Én attól megyek falnak,ha 30-35 éves pasik a 15-18 éves csajokat hajkurásszák. A fiatal huszasokkal semmi probléma nincs,hiszen az csak 10 év kb. Azért egy 30-22 teljesen optimális,míg egy 32-16 esetében az jut eszembe mindig,hogy az illető pasasnak nincs ki minden kereke,hogy nem tud "felszedni" egy fiatal huszonéves csajszit.(akiknek a testükkel még semmi probléma,hiszen fiatalok)
2013. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

# 23: nem kimondottan a gyerekvállalásra gondoltam, bár, ha így beszélsz a gyerekvállalásról, akkor egyáltalán nem csodálom, hogy nem találod meg a hangot a korosztályoddal. :)


Hogy mit kéne felmutatni egy harmincas nőnek: pl. egzisztenciát, udvarisasságot, élettapasztalatot, párkapcsolati érettséget, konfliktuskezelési készségeket, stb. Tapasztalataim szerint (mert MILF-ként nálam elég gyakran próbálkoznak be fiatal fiúcskák) ez különböztet meg egy érett férfit egy fiatalabbtól, úgy összességében. És azok a férfiak próbálkoznak fiatal csajoknál, akik valamilyen téren még éretlenek (pl. szülővel él, nincs önálló egzisztenciája, vagy egyáltalán nem volt még tartós kapcsolata, mert nem tud és nem is akar érte tenni, azt gondolja, hogy az majd úgy működik magától, ha gond van a kapcsolatban, akkor kommunikáció helyett hisztizik, stb. stb.)

Nem arról van szó, hogy kivel miről tudok elbeszélgetni, én is kiválóan beszélgettem már 21 éves fiúcskával, aki ebből úgy gondolta, hogy majd ha hazakísér, akkor beengedem... nem tettem. Nekem kell egyfajta ÉRETTség, amit való igaz, hogy sok harmincas-negyvenes pasi nem tud produkálni. )

2013. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

A 23-as vagyok.

Érdekes hogy a felelősségvállalást csak a gyerekkel kapcsolják össze oly sokan. Normális szinten élek, ellátom magam, hál' istennek egészség rendben. Felelősségteljes, érdekes munkám van, amit angol nyelven végzek évek óta.

Szóval lehet itt papolni arról hogy biztos éretlen az aki nem akar gyereket, de ez nem feltétlenül igaz. Egyszerűen nem érzem hogy kellene.

35 ffi

2013. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!