Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy nincs önbizalma annak, aki rondának tartja magát?

Figyelt kérdés

Ha objektíve szarul (aszimmetrikusan) néz ki az arcom, akkor mire fel legyen önbizalmam?


N-edik ronda pasis kérdés, mert megérdemlem.


2013. ápr. 26. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
semmire ne legyen önbizalmad. minek az neked. ha sikerült el fogadnod, hogy ronda vagy, akkor élj ezzel a tudattal.
2013. ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg a farkam véletlenül az arcomra nőtt, orr formájában. Önbizalmam nincs, viszont azzal tudom ellensúlyozni, hogy bármikor viccet tudok csinálni magamból, ezért nem hiszik, hogy komolyan rondának tartom magam.
2013. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha valakinek asszimetrikus az arca és VAN önbizalma, akkor éppenhogy különlegesnek fogják tartani, és NEM rodnának.


A "rondaság" a TE FEJEDBEN van, és ezt sugárzod ki a külvilág felé.


Fogadd el, hogy te tucatember vagy, lehen határozott fellépésed, pozitiv kisugárzásod és senkinek nem lesz baja a kinézeteddel.


Persze az sem árt, ha értelmes vagy, lehet veled beszélgetni komolyabb, érdekes témákról is, és nemcsak arról, hogy mennyire sajnálod magad a kinézeted miatt.


(Mellesleg igen sok "hires" szinész meg egyéb ismert valaki arca sem szimmetrikus, és ÉPPEN ez adja a pozitiv vonzerejüket)

2013. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Lehet velem beszélgetni, arc nélkül sok lány viccesnek, normálisnak talál... nyilván neten. Akkor van gond, ha képet mutatok vagy élőben találkozunk.

De ne legyen félreértés, én tudom, hogy számít a vonzalom. Csak nem értem h az önbizalmamnak min kéne alapulnia...

2013. ápr. 26. 13:26
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Hihetetlennek tartom, de van olyan ember, akit egyszerűen csak nem érdekel, hogy hogyan néz ki. Nem is gondol rá, hogy ez számítana.
2013. ápr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha több önbizalmad lenne? Akkor többet próbálkoznál lányoknál, többször utasítanának vissza, és még többet csalódnál.
2013. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

# 7: Én ilyen vagyok. Mostanában jöttem rá. Fogalmam sincs, hogy nézek ki, nincs testképem. Úgy jöttem rá, hogy már a 20. ember mondta, hogy látványosan sokat fogytam, dicsértek, hogy milyen jól nézek ki, és én NEM VETTEM ÉSZRE.

Én nem látom magam egyszerűen kívülről, van egy énképem, amiben a külsőnek nagyon-nagyon minimális szerepe van. Viszont állítólag nagyon pozitív a kisugárzásom, és vonzó nőnek tartanak. Fogalmam sincs amúgy, hogy az vagyok-e, szerintem kisugárzás kérdése.

2013. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az már régen rossz, ha az önbizalmad csakis a külsődből tudod meríteni.

Alapulhat azon, hogy te vagy a legjobb cukrász a városban. Vagy bármi máson. Elég üres az az ember, akinek a külsején kívül mása nincs.

2013. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek aszimetrikus az arca. Jó, persze, nem úgy tűnik, de ha mondjuk lefényképezi valaki magát, félrevágja az arc közepénél és a megmaradt részt tükrözi, akkor ritka ronda az eredmény. Pedig ha valami, az szimmetrikus.
2013. ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!