Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi idősen mondhatom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idősen mondhatom, hogy biszexuális vagyok, vagy csak kíváncsi?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és az utóbbi egy évben úgy érzem, hogy vonzódni kezdtem a lányokhoz. A legjobb barátom (19 éves fiú) szerint ez most csak egy olyan hormonális "lázadás", amin minden fiatal átmegy. Nem tudom miért, de néha jobban felkelti a figyelmemet egy csinos lány, mint egy helyes pasi. Az első csókom egy barátnőmmel volt, persze "poénból" csináltuk, de valahogy nekem azóta többet jelent... Azóta csókolóztam már 2 lánnyal, az egyik részeg volt, ezért nem emlékezett, de a másiknál teljesen józan volt én is és ő is. Lehet, hogy ennyi idősen kialakuljon magamról egy ilyen képem, hogy biszexuális vagyok, vagy tényleg csak túlteng bennem a kíváncsiság?
2013. ápr. 26. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
A szüleidet sajnálom.
2013. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

A baráti köröm homo- és biszexuális tagjai mind azt vallják, hogy már gyerekkorukban voltak jelek arra, hogy a saját nemükhöz (is) fognak vonzódni: egy azonos nemű iránt való csodálat (pl. azonos nemű nagytesó), másik nemre jellemző tevékenységek szeretete (lányoknál szerelés, fiúknál főzés), az ellenkező nemű szülővel való szoros viszony (ő szolgált példaképül).


A te korodban pedig általában már eljött az első, kínzó szerelem ideje, ami sosem látszott beteljesedni. Évekig mardossa ilyenkor az embert a bűntudat, nem is képes igazán elhinni, hogy ilyen vele megtörténhet - és előfordul, hogy inkább a hormonokra fogva a dolgot túlteszi magát rajta. Meg persze van olyan eset is, ahol az ember képes elfogadni magát úgy, ahogy van, kipróbál sok-sok dolgot, aztán idővel eljön az ideje, hogy le akar cövekelni valaki mellett - számára ekkor pedig a legkevésbé az lesz a fontos, hogy milyen nemű a párja.


Amíg nem rendelkezel komolyabb tapasztalatokkal, ne jelents magadról ki semmit. Felesleges állást foglalni, ha nincs elég adat, amivel alá lehetne támasztani az elképzeléseidet...

2013. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
52%

Ebben akkor leszel majd biztos,ha a csokon kivul tobb is fog tortenni,ami kellemes jo erzessel,elvezettel fog eltolteni.

Tapasztalatbol irom.

24/l (biszex)

2013. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

kiváncsi


15 évesen még semmi sem végleges

2013. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :)
2013. ápr. 27. 01:16
 6/6 Joe Makepeace ***** válasza:
Természetesen bőven mondhatod már!
2013. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!