Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól sejtem, hogy biszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem, hogy biszexuális lennék? Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Az osztályunkban van egy 'pláza cica'stílusú lány. Mint kiderült biszex.lett.. és mostanában elkezdtem arról fantáziállni hogy milyen lehet vele vagy akár egy másik lánnyal is. Hogy milyen lehet csókolózni vagy akár együtt 'huncutkodni' is.. Boldog párkapcsolatban élek a barátommal akit imádok és a szexuàlis élet is jó vele. De aztmondta ha kiderüllne rólam h a saját nememhez is vonzódok, akkor fontolóra venni, hogy együtt maradhatunk e.. félek elmondani neki, mert túlságosan szeretem, de ezt titkolji sem akarom előle...szerintetek ?

2013. márc. 16. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a probléma? Attól még, hogy valaki biszex, nem fogja megcsalni a párját.
2013. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az ember egyik pillanatról a másikra nem lesz biszex.
2013. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Máskor is voltak rá hajlmaim, de most úgyérzem egyre erősebb lenne a 'vágy', vagy hogy fejezzem ki..

1.kérdező..:Nem a megcsalás zavarná, hanem volt egyik ismerősével egy összecsapásuk, ahol a fél város homonak titulálta be és terjengett róla a hírek. Ez által ki nem állja a biszexuális vagy homoszexuális embereket

2013. márc. 16. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Jézusom, én biszex vagyok, a pasim imádja, minden vágya, hogy két csajjal csinálja :"D De egyébként tényleg nem leszel csak úgy biszex. Igaz, először én is így kezdtem, akkor csak kíváncsiságnak hittem, mert ugye minden ember kíváncsi, hogy milyen lehet a saját nemével, aztán egy buliban többet ittam, és volt ott egy leszbi csaj, én meg összegabalyodtam vele, de smárolásnál több nem volt, aztán utána természetes dolog lett ez az egész, ugyanúgy beindulok a jó csajokra, mint a jó pasikra.
2013. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!