Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottam a barátnőmmel de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel de szeretném hogy vissza kapja a szenvedést amit átéltem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A címben benne van a lényeg de kicsit bővítem:

Kb 1 hete szakítottam a barátnőmmel, egy osztályba járunk úgyhogy még elviselhetetlenebb mint amennyinek látszik.

Ha hozzá szólok flegma, alig akar beszélni meg minden.

Sokat sírtam és szenvedtem érte de most azt akarom hogy vissza kapja mind ezt persze csak úgy hogy ő akarjon vissza jonni hozzám.

Otletek? :/ Nem azt szeretném hogy tonkre tegye magát csak hogy ő akarjon vissza jonni hozzám



2013. ápr. 26. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:

És mit nyernél te ezzel? Miért nem hagyod magára és igy bebizonyitod hogy normálisabb vagy mint ő...

Bár én azért meghallgatnék egy kontra verziót is...

2013. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor talán nem az-e fajta módszerekkel kéne "visszahódítani"
2013. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha most te azon leszel,hogy vissza add neki azt a szenvedést amit ő tett veled, te sem leszel különb. Szerintem egyszerűbb ha ezt az egészet lezárod magadban.

1) Ha te szakítottál és még utána flegma is és kerül, nem egyszerűbb békén hagyni?

2) Elhiszem,hogy rossz,hogy egy osztályba jártok ráadásként, épp ezért szerintem ne csinálj semmi,mert csak olaj lenne a tűzre.

2013. ápr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd ezt a nőt, sosem akarnál bosszut, hanem pont törekednél arra, hogy a bizalmát elnyerd.
2013. ápr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudom teljes mértékben igazatok van.

Szeretem őt de ezt a szenvedést vissza akarom neki adni annyival hogy ő akarjon vissza jonni.

2013. ápr. 26. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:
5 Mi van akkor ha ő jobban szenved mint amit te valaha is átéltél? Erre mit lépsz?
2013. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak : Nem szenved jobban, max csak nagyon jól titkolja. Szinte életvidám... Vagy csak ezzel próbál felbosszantani de valahogy úgy látom hogy nem szenved.
2013. ápr. 26. 21:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Most mi bajod van? TE szakítottál vele, és még azt akarod, hogy jobban szenvedjen? Egyáltalán, miért szenvedsz miatta, ha egyszer te hagytad el? Hiszen ha elhagytad, akkor nyilván nem szereted?

Vagy csak bántja a büszkeségedet, hogy ezek után flegma veled - pedig ez teljesen érthető. Szerintem így próbálja megmutatni, hogy őt aztán teljesen hidegen hagyja a szakítás - de valójában nincs túl rajta.

Ne akarj ennyire szemét lenni!

2013. ápr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!