Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai huszonéves pasik mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai huszonéves pasik mit néznek meg egy lányon elsőre?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen a ruhára gondolok, hanem arc, szem, stb...?


Csak mert van egy konkrét pasi aki tetszik, csak hát eléggé kocka, szóval valamivel jó lenne kirángatni a kockulásból, hogy észrevegyen.


Normális válaszokat várok :)


2013. ápr. 26. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Tetőtől talpig megnézem.

Haj - szem - száj- fogak - egész fej arc ---> felsőtest --> lábak---> lábujjak.

2013. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én az arcot nézem először, utána a testét, popsi nálam nagyon számít, pici kereket szeretem :D.
2013. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én az arcát,a szemeit,a száját...

Szeretem pl a dús ajkú lányokat.

A szemszín nem számít,az arc meg ...fene tudja,sok féle tetszett már.HA valami nagyon megtetszik,úgyis kelleni fog.

2013. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy arc, alak, mellek, popsi, aztán belső. Egy kockának meg neked kell lépni, ha veszi az adást, akkor már csinál mindent magától. 20/F
2013. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is kocka vagyok, mert hát egy szakon tanulunk egyetemen, de Ő nagyon nagyon kocka. Mit lehetne lépni úgy, hogy ha mégse jövök be neki, akkor ne égessem be magam?
2013. ápr. 26. 19:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit nem adnék egy kocka barátnőért, hajrá! Ha beégsz, akkor nem hiszem, hogy gond lenne később, mert annyira kocka, hogy nem fog vele foglalkozni, rosszul nem lehet ebből kijönni.
2013. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mindenki mást néz meg. ez nem is korfüggő, teljesen egyénfüggő. valaki a combot, lábat, valaki a feneket, valaki a mellett, valaki a hajat, vagy ezek kombinációit.
2013. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

látszik, hogy csaj vagy, mert ki gondolna feltétlen ruhára? uh. válaszolok: Jól gondolod, nem a ruhát nézzük meg először. Három fajta férfi van: Az egyik véglet, aki nem mondja ki, hogy gyáva, és őszinte érzelem és szenvedély nélkül éli le élete nagy részét vagy egészét. Na ezek mindent megnéznek, de egy udvarias 18. századi bóknál ne várj többet! A másik véglet, akinél az ízlés/stílus nem feltétlen mérvadó, megnéz és már el is döntötte, hogy fogtok-e szexelni, és most épp azon gondolkozik, hogy hogyan jut el a bugyidba. Az átlag vérmérsékletűeknél is számos oka lehet, hogy megnéz-e és konkrétan miket, az elsődleges nemi jellegeket én az arc után nézem, mert, ha nem tetszik az arc (és ez nem unszimpátia, hanem, hogy el tudod-e képzelni, ahogy egy "ilyen arc izzadtan belelehel a képedbe") akkor úgyse lépsz tovább. Ha a kockulásból akarsz valakit kirángatni, még mindig az a legjobb megoldás, ha orvul beszervezed egy szűk baráti buliba, aztán véletlen csak ketten maradtok egy szituban, és nemcsak megmondod neki, hogy "jajj, de cuki vagy", hanem egyszercsak nekiesel egy smárral. Lehet hülyén hangzik, de ha félénk, akkor hajnalig kinevet a végénezhettek, akkor sem kerül elő a kukija.

Ha rosszul sülne el, nőként foghatod másnap a piára.

A kocka, azért kocka, mert szünet nélküli kényelmes kihivás- sorozatra van ráálva a szervezete és a lelke. A férfi egyik legősibb eleme a győzelem a hódítás, és bizony, ha a kiszemelted éppen sárkányt öl, akkor nem a te meghódításodon fog agyalni.Ha tényleg tetszik, akkor valahogy megpróbálsz vele valami hülye ürügyből találkát( ne tűnjön randinak) szervezni! Add tudatára az erősségeit, akkor is, ha túlzás!

2015. ápr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!