Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is dudoros a farka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is dudoros a farka?

Figyelt kérdés

ott ahol szőrös.

szóval,hogy kitüremkednek a szőrtüszők,vagy mik.



2013. ápr. 26. 21:26
 1/6 Andii1 ***** válasza:
nem hallod :DD
2013. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem :S
2013. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
segged lesz mindjárt a dudoros hülyegyerek
2013. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fordyce foltok. Én faszom is ilyen, és még sokaké. Komplexust okoz sokakban. Ez egy nem ártalamas börjelleg a faszodon. Nem nagyon lehet eltüntetni szerintem, csak ha szénné égeted a farkad. Szóval bele kell ebbe törődni.

Én ha megyek dugni, akkor óvszert rántok rá, így nem fog látszódni. Ezzel lehet kompenzálni.

2013. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előttem szóló, ha kicsit érdekesen is de elmondta a lényeget.

Ez egy tipikus jelenség NEM kell aggódni.

Ha még is kételyeid vannak akkor menj el egy bőrgyógyász vagy urológus szakrendelésre. Nem fognak ott sem megenni sem lecseszni vagy kinevetni. Ezért vannak, ha kell segítség segítenek.

Egyébként itt egy kis olvasnivaló:

[link]

2013. ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hello. De el lehet tuntetni. Siman. Van ra par gyogymod. A leghatekonyabb talan a krem. Semmi kulonleges. Figyelj nagyon a higieniadra. Az fontos. Orvos vagyok, szivesen segitek, irj nyugodtan ha kerdes van ezzel kapcsolatban.
2013. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!