Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt lány akivel tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt lány akivel tudnék beszélni intim témákról? Van pár dolog amit nem értek.

Figyelt kérdés
Van amit nem tudok hogy hogyan vélekednek róla a nők.
2013. ápr. 27. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy nagy segítség lennék, ha átlag női vélekedésre vagy kíváncsi, de hátha.
2013. ápr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szép próbálkozás :D inkább kérdezz nyíltan, azért van az oldal. Én nem vagyok csaj, de bizonyos dolgokat azé' én is tudok c(:
2013. ápr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Burkolt szexchetelés?:D nem szép dolog:D
2013. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

írok ki kérdéseket csak nem veszik komolyan, azt hiszik h poénkodom

fél óránként 1 kérdést tudok csak írni.

2013. ápr. 27. 13:58
 5/9 anonim ***** válasza:
irhatsz:)
2013. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"hogyan vélekednek róla a nők"

Nincs általános szabály. Ha csak ezen az oldalon végigolvasod a válaszokat, látod, hogy nagyon szélsőséges bizonyos dolgok megítélése. Én azért nem ajánlkozom privát válaszadásra, mert ilyenkor jellemzően valamilyen (általában láb) fétisről kezdenek írogatni a pasik, arra meg már a 125. után nem vagyok kíváncsi. Ha nem ilyesmiről van szó, akkor szívesen válaszolok.

N

2013. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Elég későn írok, de ha még szeretnél beszélgetni, normálisan tudsz velem is :D
2013. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Tudom hogy késő de nekem írhatsz:);) :* 17/L
2013. júl. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális de azért köszi :)
2013. júl. 14. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!