Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz zavarban és zárkózo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz zavarban és zárkózott (pasi) ha a közelében vagyok?

Figyelt kérdés

Úgy látom rajta, hogy amikor mellé, vagy mögé, elé ülök az előadásokon, akkor mintha frusztrálná vagy zavarná, hogy ott vagyok. Közös a baráti társaságunk egy része, azért van úgy, hogy egymás közelében szoktunk ülni.

Amikor nincs a közelben ismerősünk, akkor eléggé vidám hangulatú amikor összetalálkozunk, ne adj Isten beszélgetünk (egyikünk se szószátyár). Mivel az egyetemen kívül nem nagyon van témánk, így nem is tudunk miről beszélgetni, ő nem erőlteti a beszélgetést, én meg nem tudom, mit mondhatnék.

De úgy vettem észre, hogy amikor van ismerős a közelben, akkor mintha nem is akarna észre se venni. Van mikor levegőnek néz, órán meg ezt a fura viselkedést veszi fel, mint akit zavar, hogy ott vagyok a környékén.


Már kérdeztem tőle, h van e baja velem, és miért került régebben, de letagadta, és azt mondta, semmi baja velem. Bár szerintem mégis lehet valami, ha így viselkedik.


Szerintetek próbáljam elkerülni, és nem foglalkozzak vele? Az a helyzet, hogy mint pasi, bejön nekem, de talán jobb lenne ha nem is mennék a közös társaságunkba, legalább ő se viselkedne ilyen furcsán.


22/N



2013. ápr. 27. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen elmével rendelkező pali vagyok, már ami a szituációt illeti.

Ez nem a legnyerőbb jellem. Pszichés blokknak hívják.

Egy nő aki nemileg vonzz, valamiért ha a közelembe kerül, totál nullán van az agyam. Ez az agy egy rossz reakciója, stresszelsz, zavarban vagy, izzadsz, és valami megmagyarázhatatlan oknál fogva képtelen vagy feloldódni.

Önbizalomhiány /okkal vagy ok nélkül/ komplexusos gátlásos személyiség produkciója ez a megnyilvánulás.

Tovább erősíti a tüneteket, ha valóba nincs közös téma, és még lövésed sincs róla, hogy miről lehetne kínos csend nélkül társalogni.

Ez tehát egy nehezen oldódós személyiség. Neki az agya így reagál, ohgy stresszel jónők társaságában.

Lehet írtam már máshol, de leírom ide is, a példát:

Nők ha egy apró csótány esik a nyakukba egyszerüen megzavarodnak tőle, annyira stresszelnek, majd kibujnak a "bőrükből ijedtükben" Pedig tudják ,hogy kicsi féreg, ami nem árt, nem esz meg, mégis az agyad így reagálja le a helyzetet,hogy szorongsz.

Vannak ilyen férfiak, akiknek az agya pont ilyen szorongó magatartást hoz ki belőlük jó nő társaságában.

Ezeket szokták nem túl jófej, zárkózott, lúzer, szótlan, unalmas ,"fapofa" nincs kisugárzása stb... jelzőkkel illetni a nem túl kedves nők.....

Ez egy olyan viselkedési mód, olyan jellem, amiről ember nem mindig tehet! De a kutya se tolerálja, mert nem tartozik a megnyerő, szimpatikus és határozott jellemvonás kategoriába. Hatalmas hátrány az ismerkedésnél. Én is ezzel vagyok elcseszve.

Ezen csak te tudsz lendíteni, ha akarod őt, akkor légy nagyon türelmes, és kezdeményező, különben az életben nem lesz semmi. Én idáig az összes nőt direkt elszalajtottam az életembe, mert nem tudok oldódni a társaságukban, és 27 évesen is szűz vagyok, pedig tényleg nem nézek ki szarul, nem is utasított el senki sem.....

CSak hogy lásd, vanna kilyen emberek is!

2013. ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Szerintem tetszel neki, és egyszerűen leblokkol a közeledben.
2013. ápr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Az első válaszoló leírása alapján teljesen magamra ismertem. 22 évesen ott vagyok, hogy még kapcsolatom sem volt és nem is kezdeményeztem. Külsőmmel nekem sincs gond.


22/F

2013. ápr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"önbizalom hiány ,komplexusok"

nem feltétlen, persze közrejátszhat de én máshonnan közelíteném meg a dolgot:

[link]

2013. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért lesz zárkózó a jelenlétedben, mert szar az élete, nem motivált, nem űzi szenvedélyesen a hivatását stb. Nem hajlandó új dolgokat tanulni, mert az kényelmetlen lenne. A világ pedig elvárja, hogy egy frissen fehérített, és tökéletesre polírozott fogsorral tarkított mosollyal takard el mindezt.
2014. dec. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!