Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legeslegjobb lánybarátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legeslegjobb lánybarátom titokban pengével vagdossa magát!? Hogy állítsam meg?

Figyelt kérdés
Nem tudom megállítani eszt írta nekem Once a cutter, always a cutter. " Segítsetek 14 éves !
2013. ápr. 27. 22:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Te is jó barátokat választottál magadnak már ne haragudj
2013. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

[link]

olvass bele

2013. ápr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ha a barátunk segítségreszorul akkor melléállok nem kiröhögöm és ott hagyom ... nyomorék...köszönöm a linket :) :S
2013. ápr. 27. 23:15
 14/19 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy a nyakán az ütőeret vagdossa, hamár vagdosódik végezzen egész munkát, ne félmunkát.
2013. ápr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 lacó__ válasza:
Alapítsatok filmet.A vágó már megvan,kell egy gyártásvezető,szinkronrendező stb...
2013. ápr. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
I nyugodtan kipróbáláNem vicces valaki az életével játszik de ti kipróbálhatjátok :) :@
2013. ápr. 28. 08:05
 17/19 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele. Mond el neki, hogy ez nem megoldás, csak rosszabb lesz. Nagyon jól tudom, milyen, 14 éves vagyok, és nemrég szoktam le róla. Az életemmel játszottam, öngyilkos akartam lenni, elvágtam a csuklómon az ütöeret, és ha nem találnak meg szinte rögtön, szerintem már nem lennék. Beszéld le, hogy ne csinálja, ha nem hallgat rád, akkor mond el a szüleinek, vagy cipeld el pszichológushoz, engem is eröszakkal vittek, hidd el, nincs más megoldás, vagy leáll, vagy roszz vége lesz....
2013. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ha van 1 kis eszed és tényleg a legeslegjobb barátnőd, szólsz a szüleinek...
2013. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
ugyan ezt csinálja a barátnőm hogy pengével vagdossa a kezét! egy ha vannak nyomai akkor meg kéne mutatni a szüleinek és onnantól a szülő majd elintézi!
2014. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!