Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Reménytelen szerelem? Ez már súlyos. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, illetve arra, hogy akinek sikerült elfelejteni egy "nagy szerelmet", az hogyan csinálta...

Mert nekem van egy srác, akit iszonyúan szeretek. 1 hónap múlva lesz egy éve, hogy belé szerettem... Messze lakik, csak neten beszélünk néha. Próbáltam már vele minden kapcsolatot megszakítani, letiltottam pl. facebookon, hogy ne is lássam... de egy hétig zokogtam utána, így újra bejelöltem és azóta folyamatosan beszélünk. Egyszerűen nem bírom... Volt már olyan is, hogy annyira le voltam törve, hogy szándékosan meg is vágtam magam. Illetve minden nap elgondolkozok azon, hogy miért nem lehetek én neki elég jó. És emiatt utálom magam, ezért is történt az a vágás...

Így utána tudom, hogy végülis nem kellene magamat hibáztatnom. Na de amikor magamba zuhanok, nem gondolkodok tisztán, sőt sehogy se és mindenért magamat okolom.

A fiúnak elmondtam, hogy szeretem (még múlt nyáron). Nagyon aranyosan reagált rá, de írta, hogy ő is nagyon szeret, de csak barátként, és nem akar elveszíteni.

Most már ott tartok, hogy bármi kedveset ír elsírom magam, illetve mostanság ismét vagdosok. De csak kicsiket szóval nem ilyen kétmétereseket a karomra... De ez igazából mindegy is.

A lényeg, hogy egyszerűen nem tudom elfelejteni. Ráadásul nemsokára jön ide tanulni, és akkor majd biztos találkozni akar.. :( segítsetek. kérlek, csak normális válaszokat adjatok! köszönöm.



2013. ápr. 27. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nos..szerintem rosszul állsz hozzá.Barátkozz vele,és később lehet majd belédszeret...ha pedig nem,akkor ismerkedj..lehet hogy lehetetlennek tűnik elfelejteni őt,de majd lesz egy fiú,aki elfeledteti veled őt.kitartás;)
2013. ápr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Átélem a helyzeted..velem most szakított a barátom. Bár választ nem tudok adni.. csak annyit ,hogy ne vagdosd magad. Ha meghallgat próbáld elmondani neki.. hogy te nagyon nem bírod ezt így.
2013. ápr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy próbálkoztam más srácokkal ismerkedni... elhívtak nem is egyszer randira, igent mondtam de az utolsó pillanatban mindig lemondtam mert egyszerűen ha belegondoltam, hogy nem Vele megyek oda, már minden bajom volt és egyszerűen nem tudtam elmenni...Na meg akaratlanul is összehasonlítgatom a fiúkat meg Őt. És valahogy mindig Ő kerül ki győztesként, pedig mindig úgy állok hozzá, hogy "ebbe biztos nem jobb nála!" meg "őt is tudnám így szeretni"... de nem :(
2013. ápr. 27. 23:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Idő és távolság, elfoglaltság. Három év alatt teljesen sikerült.
2013. ápr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

még jóhogy nem születtem csajnak... töröld le megint, köszönj el tőle, akármennyire sírsz nehogy visszajelöld, mert UNDORÍTÓAN SZ@R életed lesz, ez lebegjen a szemed előtt...

de én még egy pszichológust is ajánlanék emellé... elég beteg vagy

2013. ápr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jajj ez a szerelem! Figyelj én tavaly januárban unokahaúgom mutatott egy fiút fb-on egyből megtetszett és azt tudni kell hogy én nagyon válogatós vagyok alig tetszik meg valaki! Nagy volt köztünk a távolság és kb én is egy évig szerettem..és most meg már nem érdekel nem beszéltem többet vele! És ne vágdosd magadat! Egy fiú miatt???? Gondolj abba hogy másnak ilyen problémái lehetnek te meg egy fi miatt bántod magadat!! NEM SZABAD! Gondolj arra hogy ő nem az igazi egyszer eljön a te herceged is!Csak türelem addig is ne beszélj a fiúval akármennyire is szereted! Legyen az a motivációd hogy hány fiú odalenne érted ha nem csak ezzel az eggyel foglalkoznál aki csak barátilag szeret!
2013. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne vágd meg magad egy fiuért :) bár ezt nem nekem kéne mondani mert én is csináltam néha még most is, bár nem egy fiuért,de lényegtelen. Addig örülj még beszél veled, sok fiú miután elmondod neki, hogy szereted kiröhög vagy magasról tesz rád. Legyél boldog, hogy egy ilyen kedves fiút ismertél meg és elfogadja az érzelmeidet! Lehet, hogy tényleg a vége szerelem lesz:)
2013. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!