Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik az hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az hogy egy fiú (történetesen én) egy lánynak se jön be aki jól néz ki és korban hozzá illő?

Figyelt kérdés

Akiknél próbálkoztam azoknak nem jöttem be. Nem tudom mennyi ez szám szerint, nem sok de azért ez is lehangoló.


Nagyon meglepődnék ha megtudnám hogy bejövök vmi szép csajnak.


2013. ápr. 28. 09:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hát nem is...:D

Csak annyi kikötésem van hogy ne lakjon messze. Ja és nem tanyán lakok az erdő közepén :DD

2013. ápr. 28. 09:59
 12/16 anonim ***** válasza:

Az előbb még az volt a kikötés, hogy jól nézzen ki és korban hozzád illő legyen:D

Szerintem ezzel am mindenki így van. Olyan lányoknál próbálkozz akinél látod, hogy érdeklődik, és aki téged sem rondázna le.

2013. ápr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ne a buliban seggüket rázó csajoknál próbálkozz, ott kis esélyed van. Baráti körben, valamilyen foglalkozáson, szakkörben, táborban, na itt próbálkozhatsz! Ki mondja, hogy itt nem lehetnek szép csajok? Fő, hogy add önmagad és légy büszke mások előtt arra, aki vagy.
2013. ápr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
sok csajnak bejössz csak el kéne őket csábítani... az az ami nehezebb :D
2013. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

szakkörről meg táborról lekéstem 22 évesen:D

Munkahelyem most nincs de ha lenne akkor az építkezésen úgy sincs nő :D

2013. ápr. 28. 15:05
 16/16 anonim ***** válasza:
Semmiről nem maradtál le barátom! Ugyanúgy tudsz ezentúl is szakkörbe, táborokba menni, csak most nem mondják neked, hanem TE neked kell utánanézned egyedül.
2013. ápr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!