Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek egy lánynak sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy lánynak sem?

Figyelt kérdés
Nagyon öreg vagyok már, és kinézetre is katasztrófa vagyok, de nem igaz, hogy nincs egy olyan lány, akinek bejönnék :( Olyan rossz a magány, de eddig még egy lánynak sem kellettem.

2013. ápr. 25. 08:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Olvass vissza.

Minden nap van 10 ilyen kérdés. Legalább...

2013. ápr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ne hisztizzél itt hanem emeld fel a ványadt fenekedet a székről és pénteken menj el beb@szni a haverokkal... Reggelre jobb esetben egy nő mellett ébredsz. :)
2013. ápr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#2 azért ebben az esetben érhetnek meglepetések :-s
2013. ápr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Sweet Dreams ***** válasza:
Nagyon öreg? Az mit jelent? Katasztrófa vagy? Ezt ki mondja? Legyen több önbizalmad, a szépség mindenkinek mást jelent és az elsősorban belűlről jön. Szerintem a legnagyobb baj az az, hogy nincs önbizalmad az önsajnálat és a negatív gondolkodás nem vezet jóra.
2013. ápr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ne lányt, hanem NŐT keress!
2013. ápr. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

keress rá ezekre fészbokon:váradi lajos-békésmegye-elek

zoli zozoo bágy-békésmegye-elek

szabó máté-békésmegye-elek

dihel jános-békésmegye-elek

ha ezeknek van nője,nekedis lehet

2013. ápr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nem tudom hány éves vagy?

ha öregnek tartod Magadat, akkor miért lányt keresel, ha úgy néznél ki, hogy egy 10-t letagadhatsz megérteném, de nem ez lehet a helyzet

másik egy férfi nem öreg, más elbírálás alá esnek, hiszen még 50 évesen sem az, míg egy nő már nagyon

szóval a célcsoport megválasztásával lehet gond N

2013. ápr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Shevy professzor: ebből csak 2 dolog hibádzik. 1: Nincsenek haverjaim, barátaim, sőt ismerőseim sem. 2: Sosem rúgtam még be, és nem most fogom elkezdeni.


Sweet Dreams: Nagyon öreg: 26 éves (lassan 27), és még egy randim sem volt, szóval már túl időst úgy értem, hogy tapasztalatlanságomhoz mérten. Bár ilyen idősen már amúgy sem lehet csinálni sok mindent. Antropológiailag a 23. életév a csúcs, onnantól már legjobb esetben is lassan, de romló leépülés következik. Ja és a katasztrófa külsőt úgy értsd, hogy aki valaha látott élőbe, mind ezt mondta, még rokonok is, nem is beszélve a csajokról.


éjfélicowboy: nincs facebookom. Felesleges regisztrálni, ha az embernek 0 ismerőse van.


7: Elvileg fiatalabbnak látszom a koromnál, de ez önmagában elég nagy probléma. (Bár nem tudom, ezt is csak páran állították, hogy fiatalabbnak nézek ki...)

2013. ápr. 25. 10:08
 9/12 anonim válasza:

A szépség belülről jön. Ez nem csak duma hanem így van! A lányok meg pláne észreveszik a belső szépséget.

Te azért nem kellesz nekik mert belül nem vagy szép, ami kisugárzik a külsődre és a mozdulataidra is.


Mit csinálj?


1. Fogadd el magad olyannak amilyen vagy. Van egy olyan mondás, miszerint "ha egy férfi egy fokkal szebb az ördögnél, akkor már nincs gond, kelleni fog valakinek". Ne foglalkozz azzal, hogy mit tartasz szépnek, foglalkozz inkább azzal, hogy TE JÓL ÉREZD MAGAD A BŐRÖDBEN! Ezzel együtt megjön az önbizalmad is és az meglátszik a kisugárzásodon is, amit észrevesznek a nők és.... hoppá, egyszerre vonzódni kezdenek hozzád!


2. Érd el hogy valamiért felnézzenek rád és tiszteljenek az emberek. Ez bejön a nőknek. Mit gondolsz miért sikongatnak a sztárok öltöző ajtaja előtt? DE: neked nem kell sztárnak lenned azért, hogy megfogd magadnak azt az EGY lányt akivel boldogan éltek, míg.... Te ne akarj öltöző előtt sikongató lányokat mert akkor azzal megint átesel a ló másik oldalára és mivel a legtöbb ember számára elérhetetlen a sztárság ezért újból rombolni kezdi az önbizalmad. Te csak átlagos akarj lenni, akit valamiért tisztelnek az emberek. Pl azért, mert jófej vagy. Vagy bármi másért.

2013. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sweet Dreams ***** válasza:
Kedves neked a gondolkodásoddal van probléma! 32 vagyok és nő 21évesen volt először kapcsolatom férfivel hozzá is mentem feleségül olyan, hogy nincs barátod vagy ismerősöd nem létezik... idegen bolygórol jöttél? 27-évesen jártál egy pár suliba (volt osztálytársak)vannak szomszédaid nem létezik, hogy munkatársak vagy valaki nincs! Én a páromat egy internetes játékon ismertem meg ott is volt egy csomó levelező társam (klánokban játszottunk) ellenfél és fajtárs közt is.Itt is van akivel levelezek... sőt volt klántalálkozó is az ország minden részéről jöttek a játékosok :-) Ismerkedni kell ne azt várd valaki rád rúgja az ajtót és megkérdezze akarsz ismerkedni. Ismerek olyan pasit aki nagyon randa de szó szerint és szegénykém hibája ellenére nagyon erőssen izzad és kellemetlen illatú pedig tusol és használ kenceficéket is és olyan csajai voltak vannak, hogy ájwé :-) Szóval kezdj el élni Te antropológiailag öreg ember :-)Nem fikázásnak szánom mielőtt valaki belekötne! Aki meg azt mondja katasztrófálisan nézel ki az gyökér még ha az a családtagod is!!! Legyél ápolt és ismerkedj a szoba négy fala közé nem megy senki magától ha csukva az ajtód....
2013. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!