Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megunt, vagy mi történt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megunt, vagy mi történt?

Figyelt kérdés

Van egy fiúbarátom, akivel kicsit többet érzünk egymás iránt, mint barátság. Mindig van egy időszak, amikor egész nap hív, rám ír, elhív magához, aztán egyszer csak nem érdeklődik. Ha én "kezdeményezem" a beszélgetést is olyan, mintha nem is lennénk olyan közel. Ez miért lehet?

Most nem írom le, hogy pontosan mik szoktak történni, de szexuálisan is vonzódunk egymáshoz. Ilyenkor mi jön rá, amikor képtelen velem beszélgetni?


2013. ápr. 28. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Leírtad a lényeget, szexuálisan is vonzódik hozzád. Többet akarna, néha bátorságot gyűjt, vagy csak a szexhiány. találkozik veled, lehet h a sajátos módján próbálkozik óvatosan. De te nem nyitsz eléggé, ezért csalódott, úgy gondolja nem jöhet össze, úgyhogy kicsit visszahúzódik. De a vonzalom újra felerősödik és megint próbálkozik.


25/f

2013. ápr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De barátnője van. Amúgy meg tudja, hogy én nyitott lennék többre is. Bátorsággal sincs baja, mert általában ő közeledik felém. Ez pedig azért van mert rájöttem, hogy fölösleges erőlködnöm, mert ha van kedve velem lenni, akkor mindig jelzi, ha meg én írok rá, akkor a beszélgetés egyszerűen sablonos.
2013. ápr. 28. 10:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor pont ez a gond. Ha ő kezdeményez akkor jól mennek a dolgok, ha te akkor nem. Szóval nem biztos benne, hogy te is annyira akarod. Szexet gondolom kap a barátnőjétől, de te jobban érdekled. Csak se a barátságot, se a biztos szexet nem akarja felrúgni.
2013. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!