Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keményen fogyókúrázom, szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keményen fogyókúrázom, szerintetek vékonyan fognak udvarolni nekem a fiúk? :- (

Figyelt kérdés

Nem pont emiatt csinálom, inkább magam miatt, mert mindig is volt rajtam egy kis háj, de a mostani állapotom már borzalmas, azt mondtam magamnak: "eddig, és nem tovább! ez a mélypont, ennél tovább már nem hízhatok!" Úgyhogy tegnap óta fogyókúrázom, és már most kicsit jobban érzem magam, de még hosszú az út, kb. szeptemberre, azaz 4 hónap múlva leszek -15 kg-nál, ha jól haladok. Bár örülnék, ha több is lemenne rólam, de már ekkor is borzalmasan boldog lennék. Úgy tervezem, hogy mire elkezdődik a suli, beszerzek új, csini ruhákat, amiket mindig is hordani akartam, de nem mertem a háj miatt. Szerintetek felfigyelnek majd rám a fiúk? Mert már annyira gáznak érzen, hogy egy fiú sem érdeklõdött még irántam, úgy érzem, senkinek sem kellek.

170 cm, 75 kg.

17L


2013. ápr. 28. 11:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Igen, sok sikert és kitartást a célodhoz ! :)
2013. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
De csak óvatosan,nehogy úgy csináld mint a mai tinik,mert a végén még elfogysz.
2013. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Persze, jobb lesz minden téren a változás, na hajrá!! :)
2013. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Szerintem az az 5kg nem gáz. De igen úgy nagyobb esély lesz rá hogy felfigyeljenek rád a fiúk, persze nem minden a külső. A belső értékek mindig fontosabbak lesznek. :)

17f

2013. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem minden a kilókon fog múlni.Alapjáraton szükséges kisugárzás,megnyerő stílus és személyiség.
2013. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Én spec a nőies lányokat kedvelem. Ha a 170 centidhez 60-65 kg lennél, az nekem bejönne.

F.

2013. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Mindig -5 kg-ot tűzök ki célnak, és ha végre elérem a 60 kg-ot, akkor szeretném tovább folytatni a fogyást, mert emlékszem, 60 kg-osan sem voltam elégedett magammal, és akkor is ugyanilyen magas voltam.

Elsősorban magamnak akarok megfelelni.

2013. ápr. 28. 12:04
 8/24 anonim ***** válasza:

Hát hajrá kislány ;) De fontos, hogy ne csak kevesebbet egyél, hanem sportolj is!

20/L

2013. ápr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Szia!

No, most kőkemény tapasztalatból írok neked, kedves kérdező! :)


20 éves koromig nagyon kövér voltam a 174 centimhez képest, a kutya sem nézett rám! Nagyon sok barátom volt, elvégre a "kövér ember, boldog ember. A boldog ember meg nagyon szórakoztató!" Sokszor már annyira magányos voltam, hogy megbámultam szinte minden turbékoló szerelmespárt a parkban és utána a sírás kerülgetett. Elhatároztam, hogy kész, lefogyok! Másfél év alatt lement 25 kiló. Végre volt csípőm, formásabb fenekem és a szememről is kiderült, hogy tök nagyok, mert már nem volt "behízva" :D

Most 85 kiló vagyok. Tudom, hogy még sokat kell fogynom, de mióta vékonyabb vagyok, két srác is csapja nekem a szelet. Életemben először. :)


Szóval a kérdésedre a válaszom, IGEN! Minél esztétikusabban és ápoltabban nézel ki, annál kívánatosabb leszel egy férfi szemében! Kitartást és hajrá!

2013. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

"kisugárzás"


Urban legend.


Mivel csaj vagy tök mindegy mit csinálsz úgyis lesz 4-5 potenciális csávód mindig, legfeljebb "méltóságon aluliak"

2013. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!