Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm direkt fingadozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm direkt fingadozik elöttem közbe örül neki mint egy idiota. Mi ütött belé? Kezdek kiábrándulni?

Figyelt kérdés

Pár hete elkezdett elöttem pukizgatni,ami nem zavar mert természetes,de tudom hogy direkt csinálja.Volt hogy utána mondta hogy nesze:D

Igényes lány amúgy,de teljesen magam alatt vagyok néha hogy ilyeneket csinál.Nem tudom sírjak e vagy nevessek:)


2013. ápr. 28. 13:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez ritka undorító! Nem csoda, hogy kezdesz kiábrándulni!
2013. ápr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Dugd be a lyukat valamivel :D
2013. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Kiábrándultság Level 99
2013. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hehe, ez nagy :D Csináld te is neki :D
2013. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom mivan vele,mint aki meg van hülyülve.Már nem bírok vele,pedig megdugom mindig rendesen.Amióta itt a tavasz azóta ilyen.:)Pedig szexelünk rendesen,de ezektől a pukizgatásoktól el ment a kedvem attól is.Alapjáraton igényes szép rendes lány.Nem tudom mi ütött belé..
2013. ápr. 28. 13:39
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

"nesze"?

Az még csak a kezdet :D

Majd amikor azt mondja,hogy "közbe szóltál?",meg,hogy "szívjál gázt".

2013. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Így akar lekoptatni?!
2013. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Aztak.rvaistenbass.meg!26L
2013. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
ez fail :D
2013. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
NEmtom hány évesek vagytok de ez nagyon gyerekes viselkedés... szerintem az a normális, ha valaki mindig ügyel arra, hogy ne lehessen hallani és ha néha ha hangosra sikeredik akkor azt elnézni normálisan kezelni. De ez gyerekes és undorító... amúgy nem azért csinálja mert tettél neki ezzel kapcsolatos valami megjegyzést, vagy így általánosságba hogy a nök ezt hogyan végzik? Mert akkor edd meg amit föztél!
2013. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!