Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfelejteni! De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni! De miért nem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit kicsit több, mint egy éve ismertem meg. És nekem nagyon bejön...De megtudtam hogy menyasszonya van, tehát leszálltam róla...de akkor is tetszik, pedig úgy voltam vele, majd ha nem látom (ami mostanában jellemző) , ha nem gondolok rá, akkor majd EGYSZERŰEN ELFELEJTEM..de hát na, nem így lett...Akarva-AKARATLAN is az eszembe jut! Nem bírom elfelejteni Őt! Már mindent próbáltam,először kitaláltam, hogy ő a múltam része lesz és hátra nem nézünk, csak előre!->nem igazán jött be XDDD . Próbáltam másokkal ismerkedni, nyitni mások felé, az sem ment igazán...De miért nem tudom azt a bizonyos személyt elfelejteni több mint egy éve???? Valaki légyszi írjon. Vagy aki hasonló esetben van vagy bárki! Köszönöm! :)))
2013. ápr. 28. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért mert nem kaptad meg őt!
2013. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Erről a beteges ragaszkodásról csak ő tudna letaszítani, hogy felébredj. Ha ő elküldene hogy vége ennyi fogd fel keress mást mert engem már nem érdekelsz.

Ha ezt kimondaná, akkor sírnál rínál egy darabig, aztán túllennél rajta.

2013. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én így is sírok ÉRTE! Tudom, hogy ezzel nem oldok meg semmit, de néha jól esik.......
2013. ápr. 28. 19:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem dramatizálod ezt kicsit túl? kicsit túlzásba viszed ezt nem?

Nincs semmi dolgod felelősséged? Nincs semmi kikapcsolódás?

Mert ha nincs akkor jöhetsz segíteni betonozni.

2013. ápr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy élő kapcsolatban van a tag-vacs csak te hiszed azt, mert annak mutatkozik?:DD
2013. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos biztos! :((
2013. ápr. 28. 19:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Na jólvan fejezd be a hisztit, menj az erdőbe szedjél gyöngyvirágot már nyílik, lehet h már be van tiltva de sebaj.
2013. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 Rákérdeztél erre konkrétan?
2013. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!