Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom végre elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom végre elfelejteni?

Figyelt kérdés
4 évvel ezelőtt szerelmes lettem egy srácba nem jártam vele viszont nem bírtam így ezt csinálni, hogy szeretem de sosem kaphatom meg ezért megszakítottam vele minden kapcsolatot ennek már több mint 3 éve még is azt érzem, hogy nekem nem kell más pasi és azóta még csak fellángolásaim sem voltak más íránt. Normális ez?
2013. ápr. 26. 11:01
 1/4 Mókusgyilkos ***** válasza:
gondolom még véletlenül sem beszéltél a pasival anno arról h mit érzel.. nah pont ezért nem lépsz tovább :)
2013. ápr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
próbáltam hozzá közeledni de ő ellököt magától így annak sem lett volna értelme ha elmondom amikor tudom, hogy mindig csak ellököt magától
2013. ápr. 26. 11:05
 3/4 Mókusgyilkos ***** válasza:
aha és ez pontosan hogy is nézett ki? ha már ilyen biztos vagy a dolgodban letöröm már 1 picit a szarvad :D
2013. ápr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Férfi ideálként tekintesz rá, és hozzá viszonyítasz mindenki mást, aki esetlegesen kapcsolatba szeretne veled lépni. Miután nem létezik két azonos ember, így nem fogsz hozzá pontosan hasonlító férfit találni. Ezen lehet változtatni? Jó kérdés. Nekem is volt hasonló még régebben, hasonló szituáció. Ott is eltelt pár év, de én utána újra megpróbáltam hozzá közeledni. Elfogadott, kis ideig együtt voltunk, aztán félre hajított, mint egy rongyot. Hát azt nem akarom most kifejteni, hogy milyen érzés volt. :) Az ébresztett rá, hogy vannak más nők is a világban, nem pont azt keresem, akit régebben tökéletesnek képzeltem.
2013. ápr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!