Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem megy ez nekem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy ez nekem, mit rontok el?

Figyelt kérdés

Húha, ez most gyereksírás lesz, azután mindenféle iránymutatást szívesen fogadok :) Szoval na, 23 éves vagyok és perpillanat egyetlen dolog bánt, nem volt még barátnőm. És nem azért, mert kényszernek érzem, inkább azért, mert hiányzik. Egy kicsit összerándul néha a szivem, ha megyek szembe a tömeggel, és csak azt látom, hogy mindenki párosával sétál.


Magamról... mit tudnék mondani... beszédes, humoros kedves a ,"csillagokat is az égről típus vagyok"... a többit fel se sorolom, ezenkívül külsőre magas vagyok , nem vagyok kövér se, átlagos testalkatom van (ami remélem átmegy sportosba a közeljövőben :S )szoval mondjuk az átlagosnál kicsit jobb vagyok, de azért nem a szőke herceg. Nem mellékesen, diplomás vagyok, jó állásom is van.


Mégis mit rontok el, ha a lányok sose akarnak tőlem többet mint barátság? Legutoljára azzal jött az egyik, hogy tök jó velem, meg nem bennem van a hiba, hanem benne, csak nincs ideje... (elég sokat dolgozok, de amire akarok tudok időt szakítani...)Régebben is csak ezekkel jöttek, pedig szerintem és haver szerint is , azért néha több is volt minthogy ezt kapjam.

Mit rontok el mindig?


Ahogy nézem jó hosszúra sikeredett, és lehet senki se olvassa el ezt a sz****rt de ha mégis és még válaszol is azt megköszönöm.


További szép napot ! :)


2013. ápr. 28. 20:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egy elég lényeges dolog kimaradt azért... 23 F vagyok.
2013. ápr. 28. 20:59
 2/12 anonim ***** válasza:
A leirtak alapján nem tudom mi a gond, de valami csak lehet. Ismerkedj a neten ott sokkal több lánnyal tudsz ismerkedni rövid idő alatt mint bárhol máshol.
2013. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én elolvastam és tényleg nem benned van a gond hanem azokban akikkel eddig próbálkoztál, szóval ne add fel :)
2013. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A gond, hogy lúzer vagy. Nem értesz a nőkhöz, nem tudod mit kell velük csinálni. Én is ilyen vagyok.
2013. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem mindig lekoptatott eddig az összes csaj akkor, amikor kiderült, hogy nem volt még barátnőm... Irtóznak a vesztesektől... :(
2013. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A pofázmányod, hogy néz ki?
2013. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pofázmány... ez jó :) Hát most csak egy diplomaosztós öltönyöst tudnék mutatni, azt meg nem akarom, de átlag... nem vagyok szőkeherceg, de a negatív tartomány felé sincs kilengés . Mindent kompenzálandó, nekem elég sok lány tetszik, tehát nem nagyon vagyok válogatós... jó meg vannak azért a minimum elvárások, de ezekbe nem nehéz beleesni.
2013. ápr. 28. 21:44
 9/12 anonim ***** válasza:
elküldöd privibe? :D kíváncsi vagyok!:D
2013. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát akár el is küldhetem, de ha netán egész véletlen ismernélek akkor biztosan nem :D Akinek kell kép, kort írjon, aztán lehet kap képet XD
2013. ápr. 28. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!