Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőterembe járok, plusz...

Edzőterembe járok, plusz kettlebell edzésekre. Időnként megy az aerob is, fehérjedúsan étkezem leszorított szénhidráttal. Mit rontok el?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, 2g/ttkg fehérjén, 1g/ttkg CH-n és egy kevés zsíron (40g/nap kb) élek, eddig le is adtam 20 kilót és gyönyörű izmokat szedtem magamra (persze csak eleinte, tudom, hogy az első időszakot nem számítva nincs fogyás és izomépítés egyszerre) de jópár hete megállt az egész, és nem megy tovább! Mit rontok el? Min változtassak? Mit tehetek? Gyúrós fiúk akik lediétáztak már párszor, segítsetek!

2013. febr. 24. 10:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Extrém endomorf vagyok, ha eddig ez nem derült volna ki. :)
2013. febr. 24. 10:46
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig megy ez folyamatosan, időnként belassul az anyagcsere. Ekkor érdemes 4-5 naponta kicsit felpörgetni, ch töltéssel és megint elindul a zsírleadás. Vagy csinálj ch-hintáztatást, amivel ugyanezt éred el, hogy felpörgeted az anyagcserét.
2013. febr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha 4-5 naponta 1 napra megemelem a CH-t, akkor a fehérje maradjon ugyanúgy magasan mint eddig, vagy akkor azt vegyem vissza a kalóriadeficit fenntartása miatt? És meddig emeljem a CH-t? 1,5g/ttkg elég? Vagy magasabbra?
2013. febr. 24. 10:49
 4/10 anonim ***** válasza:
A fehérje az maradjon. Az nem gond, ha egy napra nem lesz kalória deficit, sőt plusz kell hozzá, hogy felpörgesd az anyagcserét. Inkább duplája legyen a ch arra a napra. Nekem ez a tapasztalatom, de ugye mindenkinek más a genetikája.:)
2013. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már az ötletért is hálás vagyok, legalább valamerre tudok mozdulni.
2013. febr. 24. 10:57
 6/10 anonim ***** válasza:
szívesen, próbáld ki.:)
2013. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát, mondjuk nem mindegy, hogy 160kilóról fogytál 20-at, vagy 75ről...
2013. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
116-ról, van még hova fogynom, így ha ismersz tuti módszert a megakadt diétára, vagy hibát látsz a leírtakban, akkor ne fogd vissza magad. :)
2013. febr. 24. 15:15
 9/10 anonim ***** válasza:

nincsen hiba, holtpontra érkeztél, ennyi. Azt se tudjuk, mióta csinálod. másrészt, ha jól értem, akkor kb 100 kiló vagy, és napi 200g proteint, 100g ch-t és 40g zsírt eszel?


mert ez kb 1600 kalória, ami bőven elég egy 100kilós nőnek, hogy tartsa a súlyát...

2013. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, 97 kg vagyok jelenleg, fél év alatt diétáztam le a 20 kilómat. A kalóriabevitelem napi 1500 körül mozog, de heti 3 kemény edzés mellett, így a saját számításaim szerint bőven kalóriadeficit ez, és eddig ugye ment is szépen minden ha nem is rohamléptekben. Most meg elakadtam, így kérdeztem. :)
2013. febr. 24. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!