Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki! Az miért van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki! Az miért van, hogy amikor kint vagyok a haverommal, akkor olyan mintha kívánnám őt?! Lány vagyok!

Figyelt kérdés

Nos ő igazából nemcsak egy haver,hanem több egy picit:összebújunk,puszilgatjuk egymást,fogjuk egymás kezét.. Mindenről elbeszélgetünk,sokat hülyéskedünk,és már volt róla szó,hogy csókolóznánk,de mégsem..

14L

Bocs a sok szövegért.



2013. ápr. 28. 21:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mond már meg,hogy mi a kérdés lényege!!

Itt nincs kérdés.


/az egyik előző hozzászóló/

2013. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Miért kívánom ôt 14 évesen?! Ez a lényege ennek a kiírásnak. :P
2013. ápr. 28. 22:45
 13/18 anonim ***** válasza:
Mert nőből vagy,hamar érsz (gondolom már 'nővé váltál'),akár már gyereked is lehetne. DE ez nem azt jelenti,hogy kell is ezért tenni!
2013. ápr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem is akarok még olyat tenni! Ráérek,van időm. :)
2013. ápr. 29. 16:02
 15/18 anonim ***** válasza:
még mindig nem értem a problémád,azt várod hogy mi mondjuk meg hogy kívánod vagy nem?
2013. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kérdező,ez legalább pozitív hozzáállás!
2013. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egy alkalmas pillanatban csókold meg! Nem lesz ellenére.

Férfiként nehéz kezdeményezni sokszor, mert annyira belénk lett verve, hogy ha nyomulunk (főleg 14 évesen), akkor kvázi erőszaktevő gazemberek vagyunk.


Adj neki egy kis bíztatást!

2013. máj. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Barcza Gábor válasza:
lehet h nem magát a srácot kívánod hanem a szexet meg az orgazmust. szerintem maszturbálj egyet és kész :D
2013. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!