Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni 2 nőnél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni 2 nőnél, hogy leszbikusok-e?

Figyelt kérdés

Nincs bennem rosszindulat, csak 2 nőről szeretném megállapítani. Pár dolgot írok és írjátok le, mit gondoltok:

-30 körüli, dolgozó nők és közösen vettek lakást, együtt laknak

-mindig együtt lehet őket látni, tehát együtt kelnek és együtt mennek haza is, sosincs velük férfi vagy ha igen, akkor látszik, hogy baráti összejövetel miatt

-ami pedig egy egyéni érzés, hogy valami furát érez az ember, ha rájuk néz, olyan szokatlanul viselkednek egymással, pedig nem csinálnak semmi konkrétat, csak valami nagyon erős harmónia, de egyben titok árad belőlük


Ezzel ellentétben abszolút nem tűnnek leszbikusnak, mindkettő karizmatikus, szép lány, látszólag semmi "olyan" beütéssel.


2013. ápr. 28. 23:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A kérdéstől teljesen független az, hogy miért akarom tudni. Ezek tények, véleményt kértem, az lehet akármilyen, ettől még nem kell támadni. Ha meg nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor menj máshova és hagyj helyet azoknak,akik tudnak objektíven nyilatkozni és nem személyeskednek.
2013. ápr. 29. 14:50
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha annyira érdekel, kérdezd meg őket egyenesen. Pont annyira nem illik az ilyesmi, mint a hátuk mögött erről beszélni. Bármi is az oka, amiért érdekel, szerintem semmi közöd nincs hozzá. Te sem örülnél neki szerintem, ha a hátad mögött valaki ilyen (vagy akármilyen) kérdést tenne fel a gyk-n, még ha nincs is benne rosszindulat.


Ennyiből egyébként nem lehet biztosan megállapítani, hogy leszbikusok-e. Lehet, hogy valamilyen magánéleti dolog miatt döntöttek úgy, hogy közös lakást vesznek. Bármi lehet a háttérben, ami miatt ennyire közel állnak egymáshoz.

2013. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%
Tudod kérdező, nemrég jöttem rá, hogy leszbikus vagyok! Őszintén? Szerintem nincs ocsmányabb dolog annál, mint mikor összesúgnak, vagy összenéznek a hátunk mögött az emberek. A barátnőmnek rövid a haja és ezért feltűnő is. Ha valakit érdekel, akkor miért nem kérdez rá diszkréten négyszemközt? Arról nem beszélve, hogy akinek akarom, annak én magam el fogom mondani. Akinek köze van hozzá, az tudja. Akinek meg nem... Nem értem, hogy miért ekkora nagy téma ez, hogy két nő, vagy két férfi partnerek, vagy sem? Nekem hetero kapcsolataim voltak előzőleg és akkor is gyűlöltem, ha mások a magánéletemben vajkaltak.
2013. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Viszont a kérdésre válaszolva: nem tudom, hogy leszbikusok -e. Valóban nem jellemző, hogy két nő együtt vegyen csak úgy lakást.
2013. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
"Rövid a hajuk?:D" Te féleszű... meglepődnél azt hiszem... ;)
2013. nov. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
93%
Na kiderítetted már, hogy leszbikusok-e, Sherlock?
2014. ápr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!