Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalom miert ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalom miert ilyen undorito gonosz nok es ostoba ferfiak vannak?

Figyelt kérdés

Legyszi modi ne torold mert ez ebbe a kategoriaba tartozik es TENYLEG erdekel hogy itt miert ilyenek az emberek..

pl:

Egyszer kiraktam ide az alakom,hogy mondjanak rola velemenyt mi az amin valtoztassak stb...Eloben mindenki dicserte az alkatom itt pedig mindenki elkezdett belem kotni a testemen MINDENBE.

A hajamba,hogy minek pothaj..mikor a kerdesnek koze nem.volt ehhez..A kormomhoz hogy minek mukorom hogy nez ki..

En nem ertem hogy itt ezen az oldalon miert ilyen tamado mindenki??Az osszes kerdesnel foleg ebben a kategoriaban akkora bunko kommenteket lehet olvasni egy tok normalis kerdesnel is beoltjak hogy hogy lehet ilyen hulye ezt megkerdezni..(pedig elvileg erre van ez az oldal....)

Az eletben ilyenekkel miert.nem talalkozom??Miert csak ezen az oldalon??Ha latjak hogy van egy kis egeszseges onbizalma az embernek,mar egybol azon vannak hogy a foldbe tiporjak neki.Ez itt a gyakori kerdeseken van..en mashol legalabbis soha az eletben nem lattam ennyi gonosz embert

Miert van itt ebbol ilyen sok??

Es komolyan valaszoljatok mert komolyan erdekel

18/L


2013. ápr. 29. 15:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
Én őszintén szólva azt nem értem, hogy valaki hogyan képes feltenni egy képet magáról egy ilyen oldalra, hogy vadidegenek véleményezzék. Aztán vagy kap egy rakat szexuális jellegű üzentet és azt mondja, hogy undorítóak az emberek, vagy kap egy rakat kritikát és azt mondja, hogy undorítóak az emberek. Egyszerű a megoldás: tartsd észben, hogy aki qrvának áll, az ne csodálkozzon ha b@sszák.
2013. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
11-es arra nem gondolsz, hogy bizonyos emberek a környezetükben nem kapnak elég vagy kellő megerősítést, elismerést és itt próbálnak kicsit javítani ezen? Hiszen amennyi f@sz, épp annyi értelmes ember is lehet itt fent. Bár ezt egyre inkább kétségbe vonom. Erős kijelentés a qrva...
2013. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
De most abba mi van ha feloltozve a szepseg es.divat kategoriaba kirakok egy kepet hogy mondjak meg ok hogy latjal a testem.aranyait es min dolgozzak tobbet?!
2013. ápr. 29. 15:59
 14/19 anonim ***** válasza:
#12: ha elolvasod a kérdést a kérdező leírta, hogy élőben mindenki dicséri.
2013. ápr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igazából meg is lehetne fordítani a dolgot, mert a kérdezők nagy része pedig a végtelenségig sötét, kishitű v. éppen gigantikus arcú p*csa v. p*cs. Egy részük azért kérdez, hogy provokálja a közönséget, más részükről meg nehéz eldönteni, hogy hogyan élték túl a gyermekkorukat egyáltalán. Valamennyire azért egyet is értek veled, mert sokszor van olyan érzésem, hogy online bullying folyik, de aki ennek az oldalnak kifejezetten a szerelem, szex részlegébe beteszi a lábát az számítso erre. (a családi kapcsolatok a másik harcosok klubja)
2013. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#13: semmi nincs benne. Csak nem kellene személyes sértésnek venned a véleményeket. Vagy ha mindent a szívedre veszel, akkor inkább ne tegyél fel ide képeket.
2013. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
15, egyetértek Veled sok mindenben. Leginkább azonban hiányzik az alapvető empátia a másik felé itt. Lövésünk sincs kinek milyen élete volt, van csak odaszúrunk. Nem tagadom én is megtettem. De nekem meg azt rótták fel, hogy hogy merek privátban ráírni emberekre, meg az, hogy kértem én is véleményt ebben abban. Ja, és mondjuk én a művelt emberek közé sorolnám magamat. Ne nem csak azért, mert reál diplomás ember vagyok.
2013. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
90%

Nézd, az a 18 éves, aki

- műkörmöt hord

- póthajat csináltat

- felteszi ide a képét

az ne csodálkozzon. Ha kritikát kérsz, kritikát kapsz.

Másrészt valóban sokan itt vezetik le a napközben felgyülemlett feszültséget - köztük én is. Nincs ebben semmi, te megy nyilván szoliba jársz, meg plázába ilyen céllal.


Másrészt van egy nagy alapelve a (építő jellegű) kritika-írásnak: ami jó, azt nem írjuk le. Hiszen minek? az jó. (csak hogy valami jót is mondjak)

2013. ápr. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Általánosítás, provokáció, és még kérés is...Fura itt néha az intézkedés...
2013. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!