Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg ennyire tabu/undorí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ennyire tabu/undorító dolog a párkapcsolatokban/házasságokban?

Figyelt kérdés
Találkoztam ma egy barátnőmmel, aki 2 hónapja költözött össze a pasijával és teljesen ki van akadva, hogy a pasi nyitva hagyja a fürdő ajtaját, ha csak kis dolga van vagy ha a barátnőm zuhanyzik be áll mellé Ő is, böfög néha. Ezek tényleg annyira súlyos dolgok lennének másoknak, hogy akár ki is szeretnek a párjuból ezek miatt? És még fel is háborodott amikor azt mertem mondani, hogy ezek szerintem teljesen normális dolgok.... Nektek is ennyire zavaró, ha a párotok/házas társotok böfög, nyitott ajtónál végzi a kis dolgát vagy veletek akar zuhanyozni, persze csak akkor ha csakis ketten vagytok otthon!
2013. márc. 31. 21:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
43%
A böfögésen kívül a többivel nincs baj. -szerintem-
2013. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem. Jó, az ember azért nem pörköl szántszándékkal közvetlenül a másik orra alá, vagy ilyesmi, de ezt az együtt zuhanyzásos dolgot végképp nem értem: azzal mi a baj? Mi majdnem mindig együtt fürdünk.
2013. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%

Fogalmazzunk úgy, hogy alapvető udvariasság az, hogy ilyet nem teszünk más előtt (ajtó nyitvahagyása a wc-n, szándékos böfögés).


Nyilván néha önkéntelenül is kiszalad egy böfögés, az rendjén van. De direkt csinálni szerintem tahóság.


Azzal nem értem mi a problémája, hogy beáll mellé zuhanyozni; nekem a világ legtermsézetesebb dolga, ha a párom jön velem zuhanyozni vagy fürdeni.


A wc-s dologra azt mondom, van akinek belefér, van akinek nem. Ha a barátnődnek nem, akkor a férfinak ezt tiszteletben kellene tartania.

2013. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
46%
A zuhányzás oké, de a többi szerintem is elég kellemetlen. Csak azért mert szeretek valakit, nem teszi vonzóbbá a dolgot. Ezek magánügyek. Mindenki tudja, hogy léteznek, de miért kell kikiáltani őket ország-világ előtt?
2013. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
68%
A WC dolog magánügy. Neveletlenség ilyenkor nyitva hagyni az ajtót. Mi még zuhanyozni sem szeretünk együtt. De ez belefér.
2013. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem az ilyet. Mi nem viselkedünk így valamikor akkorát büfizek mint egy kan disznó, ő meg próbál még nagyobbat :D mondjuk ő csak akkor ha ketten vagyunk. Nálunk ezek természetes dolgok. Szerintem egy normális kapcsolatban ez teljesen természetes, sőt még barátok előtt is.
2013. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%

Nekem még rosszul is esik, ha nem jön velem együtt zuhanyozni. Nálunk ez ilyen bensőséges dolog, ilyenkor ellazulunk egy fárasztó nap után, összebújunk, megmossuk egymás hátát :) Pisilésnél felőlem azt csinál közben amit akar, annyira természetes dolog, hogy akiknél még az is ciki azok együtt enni sem szoktak?

Böfögés, szellentés egy kicsit más dolog, azt vissza lehet tartani, de ha nem bírja az ember tovább akkor ez van, otthon már azért csak nem fog feszengeni az ember... Mondom ezt úgy, hogy nő létemre egyszer sem fordult elő a párom előtt, de a páromnál gyakran becsúszik :)

2013. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Elég furcsa kapcsolat lehet az, ahol ezek a dolgok ennyire ki vannak élezve. Szerintem ha együtt élünk valakivel, ezek természetesek.
2013. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
68%

Én imádom a férjemet de vannak dolgok amikből köszönöm, de nem kérnék.

Pl: engem zavar ha fingik (nem a véletlenül kijött gázokra gondolok, mert ez bárkivel előfordul, még velem is) Amikor szándékosan mert azt hiszi jó poén fingik egyet.

A büfögés is ilyen. Ha véletlenül jön ki, azzal nincs gond. De ne kelljen ebédnél azt hallgatnom hogy ő milyen öblöseket büfög..

A nyitott ajtónál pisilés meg nevelés kérdése. Engem úgy neveltek hogy nyilvánosan ne szarjak, pisiljek, és mossak kezet utána mindig. Hál istenek a férjemet is így nevelték, így nálunk a nyitott ajtó pisilés nem fordul elő..Ahogy az orrturkálást sem tolerálom. A közös zuhanyozással nincs gond, sőt.. izgató is lehet..

2013. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
53%
Akit zavar a nyitott ajtónál wc-zés, az szüljön néhány gyereket, és majd megszokja :D A gyerek mindig megy utánad a slozira, nem mellesleg, egy éppen járni tudó gyerek előtt nem szoktuk becsukni az ajtót sem, mert tudjuk, hogy egy mp alatt baj történhet.
2013. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!