Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bírom elviselni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírom elviselni a kedves, jóindulatú pasikat?

Figyelt kérdés
szex, találka, szexkapcsolat
2013. ápr. 29. 23:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Kellemetlen. De ha neked ez jó... A parasztoknak is kell nő...
2013. ápr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
de legalább megérdemlem
2013. ápr. 29. 23:46
 13/24 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már a kérdezőt. Nem direkt ilyen. Valami gáz van a személyiségével. Honnan tudhatnánk, miért lett ilyen? Inkább segítsetek neki.
2013. ápr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Kérdező és 6-os: Jöttök egy körre? Ráveszlek én titeket olyan dolgokra amikről álmodni sem mertetek! ;)
2013. ápr. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

#3


hát jelige?


Egyébként azért mert te is az agresszív minden helyzetben megingathatatlannak tűnő alfahímekre bux.

Ha bölcs vagy 1szer ráfogsz jönni arra, hogy ez csak látszat és imázs. Mert ezek az emberek megteremtik maguknak azt a környezetet amiben ilyennek látszódnak


Amint ki kell lépniük ebből a közegből azonnal összeomlanak.

2013. ápr. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
hát akkor engem kedvenél ami meg engem fusztrálna... am jó az mikor valaki tudja hol a helye .
2013. ápr. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
#14 pl mire?:d
2013. ápr. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
azért lehet így, mert igényled az erőszakosabb, vadabb szexet és nem tartod valószínűnek, hogy egy udvarias, karótnyelt, "kisasszony, esetleg volna kedve egy sétához a mechwart ligetben?" kaliberű ember képes ezt megadni neked, ellenben egy határozott és/vagy bunkóval, aki lekezelően bánik veled, így valószínű hogy az ágyban is domináns.
2013. ápr. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan kamu kérdés, mint ez: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


De nyilván ezt a hozzászólásomat is moderálják majd.

2013. ápr. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok a te embered. Szóval írjál egy privit és talán válaszolok neked cicavirág.
2013. ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!