Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg igaz a mondás:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg igaz a mondás: nincs csúnya nő csak kevés sör?

Figyelt kérdés

Nem mintha csúnyának tartanám magam, de én pl nem csókolózok olyan fiúval aki józanon nem tetszik...

Honnan lehet tudni hogy valóban akar valamit és nem csak a részegség eredménye?

Köszi!

20/L


2013. ápr. 30. 09:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

lány vagyok, de részegen smároltam már olyan pasival, akitől józanul futva menekültem :) kb. azóta nem bulizom ittasan :)


de érdekes módon ennek ellenkezője is előfordult már. de az csak 1x.



óvintézkedés: egyikőtök se legyen betintázva mikor megismerkedtek. illetve beszéljetek meg józan randit is.

2013. ápr. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ronda nő nem létezik csak igénytelen...
2013. ápr. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért egy nőnél meg egy férfinál mást jelent hogy részeg. Rajtam 5-6 feles után sem mondod meg hogy ittam, de én már alig látok ki a fejemből. Csak lövöm a poénokat meg rámegyek minden csajnak tűnő objektumra.
2013. ápr. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A bor már inkább, na de az unicum!!!!!!
2013. ápr. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!