Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire normális a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális a barátomtól hogy így viselkedik, más fiú is ilyen (fontos)?

Figyelt kérdés

nah szóval van barátom 18 éves.. és van egy 16 éves húga és olyan szinten bele van "habarodva" a húgába hogy bármit kér a húga megteszi neki mindig mikor beszélnek úgy köszönnek el szeretlek, rengeteget puszilgatják egymást,ölelgetik..

sokszor mikor náluk vagyok barátom nem engem hanem a húgát ölelgeti.. szinte féltékeny vagyok.. rá.. én szeretem a barátom de kezd zavaró lenni.. hogy deríthetném ki hogy ez csak sima testvéri viszony vagy több.. nekem is van testvérem de nem csinálok vele olyanokat mint ők.. nem is tudnék.. vélemény ?

(egy lány.)



2013. ápr. 27. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, hogy szeretik egymást! :D A testvéri viszony nagyon kontrasztos tud lenni...van aki vagy "utálja", és van aki "odáig" van a tesójáért! :D Lehet, hogy furcsa, de ettől még ne légy féltékeny :)
2013. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a tesója most van túl valamilyen komoly csalódáson és ezzel akarja éreztetni a barátod, hogy fontos neki és törődik vele.
2013. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!