Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy dög vagyok azért amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy dög vagyok azért amiért szeretem a lányokat?

Figyelt kérdés
lány vagyok.. én is.. annyira szükségem lenne egy kis szeretettre de ezt se szüleimtől se fiúktól nem kapom meg.. és ma kiosztottak hogy egy rohadt dög vagyok mert ölelgettem buszmegállóban a barátnőmet .

2013. ápr. 30. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

kivagy éhezve... ez normális lenne, ha tudnád a helyét, idejét, és módját a szeretet "szipojozásának". Ne várj csodát, ha a csajokat ölelgeted, hogy a pasik nem fogják jó szemmel nézni. :)

Mennyi idős vagy?

2013. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is szoktam a bnoimat. Es mellette van fium. Nemtudom mi joga volt eztmondani. Biztos irigy.
2013. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
18 vagyok
2013. ápr. 30. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Ki osztott ki?

Ne foglalkozzál másokkal, az a te magányügyed, hogy kit ölelgetsz. Kivéve, ha valami idegen gyerekét, vagy ha a célszemély eszelősen rohan előled.

2013. ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pont hofy jo szemmel fogjak nezni 3:D csak vicc...


Na az az igazsag hogy kurv@ra nem ertelek mit kell ezen izelni masoknak? Mi az hogy dög vagy???? Miivaaan? Ha meg leleszbiznenek!..pff..enis ölelgetem a baratnoimet ez tok termeszetees dolog mert imadom oket! Ettol nem vagyok leszbikus..zuristen se nem dög....pff.. ne foglalkozz azokkal aki emiatt beszolnak! Menjenek a feancba )

2013. ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!