Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék még a lányért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még a lányért?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a suliban aki nagyon tetszik nekem és szeretném megkapni. Beszéltem már vele párszor és megkérdeztem, hogy lenne-e kedve velem lenni, azt válaszolta, hogy nem tudja ezért adtam neki egy kis időt, hogy eldöntse de nem tudta eldönteni. Tovább beszélgetek vele és suliban egyszer adtam két puszit az arcára. Az egyik barátnője szerint nem akar semmit de akkor miért viselkedik úgy, hogy azt higgyem? Szoktam látni, hogy amikor lát akkor mosolyog vagy nevet, facebookon is lájkol meg az egyik fiú osztálytársától aki a haverom hallottam, hogy a múltkor érdeklődött utánam. Várok még rá de minden lépést én teszek meg, hogy neki könnyebb legyen de még így sem tudja. Van szerintetek esélyem? Mit kéne még tennem?

Ő 16/L én 19 leszek.


2013. ápr. 30. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy-két randit beszúrhatnál az ilyen kérdések elé:D Azt sem tudja, ki vagy, mi vagy, jóhogy nem fog a nyakadba borulni kapásból:D
2013. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hívd már el randizni is :D Hívd el moziba vagy pizzázni vagy bárhova.
2013. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzőekkel!;)
2013. máj. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!