Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért haragszik meg a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért haragszik meg a barátom ha nem vele együtt megyek aludni hanem mondjuk fél órával késöbb?

Figyelt kérdés
Erre azt mondja,hogy én nem szeretem és nem szeretnék vele lenni....De ez nem így van,csak mondjuk nem vagyok fáradt.
2012. júl. 19. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Kufircolni akarna.
2012. júl. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Mert vagy téged átkarolva szeretne elaludni... Vagy pedig szexelni akar.


Vagy erre még csak nem is gondoltál, mi? Pedig nagyon egyszerű kitalálni.

2012. júl. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
haragudós típus
2012. júl. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már több mint egy éve együtt vagyunk.csak most lett ez a bajára:(
2012. júl. 19. 01:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy éve is zavarta, de most már elmondta.
2012. júl. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van. A szerelmesek jó esetben együtt bújnak be az ágyba, ha nem is dugnak, de legalábbis kicsit kedveskednek, beszélgetnek. Ha nem tudsz még aludni, olvass könyvet az ágyban. De ne hagyd szegényt egyedül lefeküdni. Olyan magányos dolog.
2012. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha én fáradt vagyok és aludnék, akkor nincs annál idegesítőbb, minthogy olvas valaki mellettem.
2012. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!