Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretlek és az imádlak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretlek és az imádlak között mi a különbség?

Figyelt kérdés
15/L
2013. ápr. 30. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szeretlek szó szerintem komolyabb jelentést takar, már ha valaki nem dobálózik vele úton-útfélen. Ezt nem mondjuk szimpla fellángolásból, nem egy pillanatnyi érzést, hangulatot tükröz, míg az imádlak kifejezés inkább igen.
2013. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vallásos emberek szerint 'csak Istent imádhatod'. :D

Én azt, hogy imádlak, nem mondom olyan komolyan, mint azt, hogy szeretlek.:)

2013. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

A szeretlek valahogy szerintem is mélyebb érzést takar, sokkal ritkábban mondjuk ki (őszintén), mint azt, hogy "imádlak". Én az utóbbit haveroknak is szoktam mondogatni, ha úgy hozza a helyzet. :)

18/L

2013. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az imádat az fokozott szeretet.
2013. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szeretlek egy idő után már alap szó lesz a párok között:) ezért fokozzák az imádattal:) talán egy picivel több a szeretetnél:D <3
2013. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

én az imádlak szót az első randink végefelé kaptam meg a férjemtől , annyira jól megértettük egymást:) illetve utólag bevallotta hogy nem akart rám ijeszteni azzal hogy szeret. végül 1 hét után az is kicsúszott a száján:)


ha valaki őszintén mondja hogy szeret, valóban mélyebb érzéseket takar szerintem.


27/N

2013. máj. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!