Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külsőre mi a fontos egy lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre mi a fontos egy lánynak?

Figyelt kérdés

Nekem az a legfőbb és leglátványosabb szépséghibám, hogy kövér vagyok (nem hasra, inkább végtagokra, derékra), de egyébként a többivel meg vagyok elégedve, ehhez képest még soha nem volt se barátnőm, se esélyem rá.

Egy igazi vesztesnek tűnök, és nem hiszem, hogy a belsőmmel van olyan gond, ami tényleg senkinek nem tetszik (most nem részletezném, és nem is nagyképűségből mondom, de általában mindig a külsőm miatt ítélnek el, egyébként akik nem, azok kedvelnek).



2013. máj. 1. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem kellenék senkinek, elkezdenék magamba nézni, hogy mi lehet a gond és nem azon rágódnék, hogy biztosan azárt utasítanak vissza, mert vastag a bokám.
2013. máj. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem pocakom van, és lehetett volna már barátnőm, csak elcesztem, na mind1, azóta összejött valami 30 as pasival és már szűlt is neki egy gyereket, szóval szerintem jobban jártam. 20/F
2013. máj. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Arc alapján választanak párt maguknak
2013. máj. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Külsőre csak az ápoltság. A kisugárzás sokkal fontosabb, mint a külső.

Mivel szoktak elutasítani a lányok? Biztosan olyan lányoknál kezdeményezel, akik a belső tulajdonságaid is értékelik?

2013. máj. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
külsőre az fontos nekik hogy legyél jóképű ha nem vagy az szüzen halsz meg mint jómagam
2013. máj. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A testmagasság centiméterre jutó kg vázizomzat.
2013. máj. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jajj, istenem, nem unjátok még?


Nekem például az a fontos, hogy jó legyen a pasira ránézni. Nem a jóképűség, hanem szimplán legyen jól összerakva. Hogy nagy az orra, vastag a dereka mittomén, ez nem lényeg. Az a fontos, hogy ha ránézek, akkor azt lássam, hogy ő is jól érzi magát a bőrében. Ha egy kicsit belegondolsz, te is ezt keresed a lányokban.

2013. máj. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Biztos nem vagy annyira csúnya:DD hány éves vagy? küldj egy képet magadról, úgy sokkal könnyebb véleményt mondani:)
2013. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Legyél kigyurt , jokepu penzes, tiszta apolt , jo ferfi parfum illatu, a fogaid legyenek tisztak!!!
2017. jan. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!