Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kétségbe vagyok esve,...

Nagyon kétségbe vagyok esve, tudnátok segíteni, kérlek?

Figyelt kérdés

A barátommal lefeküdtünk és védekeztünk gumival meg megszakítással is egyszerre, a gumi nem volt lyukas és nem is lyukadt ki szertintünk, mert többször is megnéztük. De kb 12 nap múlva 5 napig barnás volt a folyásom....most meg, amikor megkéne jönnie megintcsak barnás folyásom van és kicsit rózsaszínes is. Görcseim enyhén vannak és szurkálnak a petefészkeim. A kérdésem az lenne hozzátok, hogy terhes vagyok vagy csak valami más bajom van, pl ciszta vagy egyéb dolgok :S....

A válaszokat nagyon szépen köszönöm!


2012. ápr. 15. 19:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy tesztet az a legbiztosabb.
2012. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg így történt a védekezés, nagyon kicsi az esélye a terhességnek.

Lehet, hogy valami hormonprobléma.

Csinálj egy tesztet és kiderül, terhes vagy-e?

De szerintem nem.

2012. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Jövőhéten csinálok egy tesztet első pisiből.....várok még, hogy nehogy korai legyen.....amugy így történ és nagyon remélem, hogy nem tévedtünk azzal kapcsolatban, hogy a gumi lyukas volt e ://
2012. ápr. 15. 19:35
 4/18 anonim ***** válasza:

remélhetőleg csak fertőzés vagy hormonzűr.

a teszttel várj, amíg amúgy is meg kellene jönnie, sőt rá 2-3 napot, mert nehogy hamar örülj egy túl korai negatív tesztnek.

cickafark teát amúgy ajánlanám mensi meghozásra és hormonrendszer beállítására, de ha pl nem ciszta, felfázás, fertőzés, hanem mióma akkor az az egy amire pont nem jó és sajna mindkettő jár néha vérzéssel tehát nem tudhatod, jót teszel-e vele ha iszod :S

2012. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kipróbálom mindenképpen, amuyg ma kéne megjönnie és végülis "Megvan" csak éppen barnázós és nagyon megvagyok ijedve, nehgy terhes legyek:S....még nem tudnám felvállalni
2012. ápr. 15. 19:55
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy az,de a teszt majd jobban megnyugtat.

Nem voltál felfázva,vagy nem szedtél valami gyógyszert ami megzavarhatta a ciklust?

2012. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Talán a felfázás, de gyógyszert nem szedtem
2012. ápr. 15. 20:03
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen a felfázás okoz ilyent...
2012. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Még a barnázást is?://
2012. ápr. 15. 20:22
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, már legalább 17 napja történt a dolog. A teszt már rég kimutatná, ha terhes vagy, ha tudni akarod, ballagj el egy drogériába vagy gyógyszertárba és vegyél tesztet, az talán pontosabb infót adna, mint a találgatás itt...
2012. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!