Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves fiúk! Ti lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk! Ti lány, vagy fiú gyereket szeretnétek, és mennyit?

Figyelt kérdés
Korotokat is írjátok le, köszi.

2013. máj. 1. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

fiút, és 0 darabot

20/F

2013. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék gyereket, úgyhogy kizáróag olyan nőkkel keresek kapcsolatot, akik ugyanígy vannak ezzel.
2013. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
akik azt írták nem szeretnének ők miért nem?
2013. máj. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Huszonéves fiúk még nem akarnak gyereket,és kicsit korai is lenne.Majd 30 fölöt ráérnek.
2013. máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2 gyermeket, mindegy milyen leosztásban. 28F
2013. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4 lehet ,hogy a pasik ráérnek de egy nőnek nem mind1, hogy mikor szül minél később annál kockázatosabb
2013. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sem akarok gyereket, éppen ezért én is ilyen nőkkel ismerkedem. Illetve ezért vannak rövidebb kapcsolataim illetve szinte csak szexen alapuló.
2013. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mivel a "munka neheze" nem az én dolgom, ezért a számot a feleségemre bízom\nám, de a 3 a legtetszetősebb szám (testévek, osztozkodás, és más egyéb nevelési téren), de 2-4-5 is szóba jöhet.

A nem "lényegtelen", mert a szerelmemtől lenne a gyerkőc (jó esetben :D) de ha válaszolni kellene erre is, akkor 1 fiú 2 lány, 2 fiú 1 lány. (és az, hogy az első milyen, lényegtelen! Nem középkorban vagyunk, tehát nem az elsőszülött fiú örökli a váram! :DD)

22f

2013. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A nők is ráérnek,minek kell erőltettni,siettetni! Van olyan nő aki 45-50 évesen szül egészséges gyereket! 20-25 évesen mindenki gyereket akar,aztán válás van,és nevelei egyedül a porontyokat,párt meg alig-alig találnak,na mi a jobb?
2013. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9 nyílván akinek nincs komoly kapcsolata az vagy megfelelő anyagi háttere az nem szül a 20 kicsit korai még a szülésre de szerintem normális esetben 30éves korig már érdemes szülni afölött minden évvel csak nő mindenféle kockázatnak az esélye de mint ahogy írtad van, hogy 45 évesen egészséges gyereket szül bár szerintem ebben a korban teljesen máshogy neveli az ember a gyereket mint 30évesen
2013. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!