Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi volt a legkedvesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi volt a legkedvesebb dolog amit egy fiútól hallottatok / kaptatók?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy nektek mi volt az a mondat vagy dolog ami miatt tényleg egy nagyon jó érzés fogott el titeket. ;-)
2013. máj. 1. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép a mosolyom és a szemem.

És a Csók.

Ami életemben először történt meg tegnap este.

14/L

2013. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
' nagyon jó vagy, abba ne hagyd, kicsinálsz'
2013. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
miért kérdezed? csak úgy nem bírsz ezen információ nélkül élni,vagy fel akarod használni? az utóbbi esélye miatt nem fogom elmondani :DD
2013. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor montam hogy kövér vagyok, küldött egy képet:)

a szöveg ez volt: a nagyi azért kövér, mert sok szeretet van benne;) ez jól esett:)

2013. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsiságból kérdeztem.


A hölgynek akinek én mondtam valamit azt tetszett leginkább mikor azt mondtam neki, h "kevés az olyan lány aki smink nélkül is szép, de te egyenesen elragadó vagy" és "nem kell, hogy mindenét kirakja, hogy felkeltse az érdeklődésem."

2013. máj. 1. 17:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nezegettem magam a tukorbe a suliba,mert eleg onbizalomhianyos lettem,jo par okbol,es rosszul erzem magam,ha nemtudom hogy nezek ki. na es egy fiu iskolatarsam odaalt mogem,es mondta hogy ''gyonyoru vagy''. lehet hogy csak azert mondta mert tud a problemamrol,de akkor is nagyon jol esett:) 16L
2013. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!