Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a legkedvesebb dolog, amit a párotok mondott nektek, amikor még nem voltatok együtt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Pontosabban is fogalmazhattál volna!
2010. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Legszebb az volt, amikor egy tavaszi napon feküdtünk a szabadban egy pokrócon, néztük a felhőket, és akkor odahajolt hozzám, és a fülembe súgta, hogy "OSZT SZOPOLE???"
2010. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elég pontosan fogalmazott, nem is tudná ennél pontosabban feltenni a kérdést. :)

Nekem vmi ilyesmit mondott: "olyan ölelnivaló vagy. :)" - de érdekes módon nem erre emlékszem a legszívesebben, hanem erre a megjegyzésére: "veszélyes egy csaj vagy te" - azóta se tudom, mire értette. :P

De az biztos, h nem üres bókok voltak, mert mindig olyan esetlenül jöttek ki. :)

23/L

2010. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
"Jó a segged kő kola?"
2010. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

jaj de viccesek vagytok itt egypáran :/...


nekem azt mondta különleges vagyok :)

2010. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Olyan vagy, mint a szicíliai nők. Nemcsak gyönyörű, hanem veszélyes is vagy."
2010. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"minél jobban megismerlek, annál jobban tisztellek, becsüllek, kívánlak..."
2010. márc. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Két emlékezetes mondat volt tőle, amit soha nem fogok elfelejteni:) Egy mhelyen dolgoztunk... az egyik mondata, hogy "téged olyan könnyen lehet szeretni!" tök zavarba jöttem és csak néztem nagyokat, majd pár nap múlva, olvasott valami újságot, aztán egyszercsak felemelte a fejét és közölte, hogy "néha legszívesebben megcsókolnálak". Totál azt hittem, hogy csak hülyít, de ennek már 5éve és azóta a felesége vagyok:)
2010. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

első sms-t küldte nekem:)


"Csodálatos lány vagy"


:):):)

2010. márc. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!