Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Pls

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok van egy 3 éves kapcsolatom együtt is élünk, de már nem olyan semmi.. a barátom kiabál velem.. nem érzem hogy szeretne én mindent meg teszek érte de ő nem,meg ismerkedtem egy 26 éves pasival de teljesen az ellentéte a barátomnak ami tetszik nekem nagyon. tegnap együtt töltöttem a sráccal egy napot.és nagyon de nagyon jól éreztem vele magam,amit a mostani barátomtól nem kapok meg.de ilyet nem csinálhatok,hogy 2 pasi egyszerre érdekes lenne.valamelyiket le kéne zárnom de nem tudom melyiket..:S ez a 3 éves kapcsolat már nem olyan..:S
2013. máj. 1. 18:18
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és a barátommal már sex sincs meg semmi nem is volt,ha volt az 3 hónapban 1 x sosem nyúlt hozzám. 1 perc alatt elment.. engem sose elégített ki..:S
2013. máj. 1. 18:20
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű! Hagyd el.
2013. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég egyértelmű, válaszd a szomszéd bácsit! :)


Jó, viccet félretéve, tényleg egyértelmű, hogy változtatnod kell az életeden, mert nem az a jó irány (a nem megfelelő ember mellett), amelyen most haladsz.

2013. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad magadnak, csak az egyik oldal mellé raktál érveket. Gondolom csak megerősítést akarsz, hogy nem vagy ribanc mert mellette keversz mással, csak nem mersz kilépni a kapcsolatből, mert félsz az egyedülléttől. Bocsi ha nyers, de ismerős a szitu mindkét oldalról
2013. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bizony bizony én ilyet még sosem csináltam én nem akarom meg csalni,mert akkor meg mondanám neki még nem is történt semmi a sráccal,de jól éreztem vele magam..:)
2013. máj. 1. 18:28
 6/8 A kérdező kommentje:
az a gond.. hogy elmennék 1 x meg is tettem de itt van a lakásom mindenem hiába érzek más iránt..:S
2013. máj. 1. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Az anyagiakat valahogyan midnig meg lehet oldani ne az tartson vissza
2013. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyira nem értem ezeket a "férfi"társaimat. Annyira nem becsülik meg a barátnőjüket. Bezzeg ha nekem lenne ilyen barátnőm...:)
2013. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!