Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb fiúbarát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tipikus "asszem tetszik a legjobb barátom" helyzet van :D

Amikor megismertem a srácot, én 10, ő 12 éves volt. Az első naptól fogva nagyon kedveltem, nagyon jó barátok voltunk, de valahogy én már a 10 éves babafejemmel is az esküvőnket terveztem mindig... :D Csak akkor még ezt nem értettem. Aztán kb 3 év múlva nagyon megtetszett... Mikor ő ezt megtudta, került, csúnyán lepattinott. Teljesen magamba zuhantam. Aztán kihevertem, jóban lettünk ismét, de azért nem annyira, mint régen. Aztán tavaly nyáron felhívott, hogy menjek el vele meg egy másik haverunkkal valahova. Onnantól kezdve majdnem minden nap telefonáltunk, legtöbbször éjjel, és mindig ő hívott. Megint megtetszett... De tőlem kért randitanácsokat, szóval sikerült gyorsan elfelejtenem. Szóval, tavaly nyár óta ismét legjobb barátok vagyunk, tényleg... Legalábbis szerinte. Persze... Csak most jóval többet érzek iránta, mint eddig bármikor, és nem szeretnék ismét összezuhanni. Fogalmam sincs, hogy felejtsem el, mindenről ő jut az eszembe. Tudom, hogy nem tetszek neki. Ötletek?

Tudom, hogy baromi fiatalnak tűnök ilyen "nagyonkomoly" problémával, de nem akarom, hogy ő legyen a minta minden srác mellé, akit valaha meg fogok ismerni, valamint azt se, hogy az első szerelmem ő legyen, ráadásul beteljesületlenül, mert állítólag az első szerelem meghatározza az egész életünket.

15/L


2013. máj. 1. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy semmi ilyen gondolkodással 15 évesen... :)


Nincs ötletem, ez eléggé egyértelmű, hogy ő nem úgy gondol rád. Próbálj meg másfelé nyitni, máshoz vonzódni. Egyrészt nem tudsz és nem is érdemes mást tenni, másrészt pedig az még megtörténhet, hogy amikor látja, hogy máshoz vonzódsz, rájön, hogy..... Vagy nem.


Vigyázz magadra, nagy érték vagy ilyen érett gondolkodásmóddal. :)


20F

2013. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Amikor más felé nyitottam, mindig azzal jött, hogy megveri, ha bántani mer engem, vagy csak csúnyán néz rám, mert engem senki sem bánthat. Ès ezt rengetegszer elmondta a haverjaink előtt is, szóval ez is reményszikra volt... Csak aztán rögtön kiszemelt lányról beszélt mindig, reagálni sem volt időm. :D

2013. máj. 1. 22:30
 3/4 kis1995 ***** válasza:
A megveri téma az csak eröfitoktatás és hogy a nagymenö szerepben tetszelegjen.Járj el másokkal bulizgatni másokkal ismerkedni én nekem is csak így sikerül lassan elfeledni aki pofára ejtett. Amugy ugyanez volt a szitu csak én bizonyitottam neki hogy meg is védem. Aztán összejött mással holott éjjel nappal velem volt le se tudtam vakarni magamrol. 17/F
2013. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pretty_Fighter ***** válasza:
Hát keress egy pasit magadnak:) Ismerkedj másokkal
2013. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!