Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erősnek kell lennem! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erősnek kell lennem! Hogy koptassak le egy pasit aki eddig kihasznált?

Figyelt kérdés
szimpla szexkapcsolatban voltam az utóbbi időben de ez sem megbeszélés alapján hanem a pasi mindig elcsábitott.. azért ment neki mert szeretem:( viszont tudom hogy nemsokára megint keresni fog valami szöveg? nemkell tudnia h szeretem hanem nemet kell mondanom.. nem használhat ki többet.. és ha elkezd magyarázni mindig kimagyarázza magát meg eszembe juttatja hogy mennyit csokoloztunk ilyenek ilyenkor h állitsam meg ebben?:/
2013. máj. 1. 23:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mond azt :tripperem van picinyem!
2013. máj. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Bocs, épp pirosbetűs ünnepek vannak.
2013. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
az egész kapcsolatot megakarom vele szakitani nemcsak a szex részét szóval látni sem akarom már
2013. máj. 1. 23:35
 4/20 anonim ***** válasza:
ezt már elkúrtad aranyom, így is úgyis ribozli vagy.
2013. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
rakd rá a telefont
2013. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem veszed fel a telefont ha hív, ha interneten keres arra sem reagálsz semmit, úgy teszel mintha nem létezne, előbb-utóbb megunja. (Ha már közölni nem tudod vele, hogy elég volt.)
2013. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
mert szexelni mertem szerelemből?! bocs.ő volt az egyetlen pasi az életembe ne itt okoskodj.
2013. máj. 1. 23:40
 8/20 A kérdező kommentje:
többieknek köszi ha ír akkor flegmázok vele aztán már vissza írni sem bár nehéz lesz
2013. máj. 1. 23:41
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem, egyszerűen mondd meg neki! Mindig ez vezet sikerre. És azt aki kihasznál mindenképpen utálnod kéne, mert akkor gerinctelen alakról van szó. Azonnal szedd össze magadat és koptasd le. Ne engedd, hogy hozzád érjen, legyél hideg vele és még csak ne is gondolj arra, hogy többet szexeltek és ne hagyd, hogy érzelmileg zsaroljon!
2013. máj. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszönöm igyekszem nagyon!
2013. máj. 1. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!