Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erősnek kell lennem! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erősnek kell lennem! Hogy koptassak le egy pasit aki eddig kihasznált?

Figyelt kérdés
szimpla szexkapcsolatban voltam az utóbbi időben de ez sem megbeszélés alapján hanem a pasi mindig elcsábitott.. azért ment neki mert szeretem:( viszont tudom hogy nemsokára megint keresni fog valami szöveg? nemkell tudnia h szeretem hanem nemet kell mondanom.. nem használhat ki többet.. és ha elkezd magyarázni mindig kimagyarázza magát meg eszembe juttatja hogy mennyit csokoloztunk ilyenek ilyenkor h állitsam meg ebben?:/
2013. máj. 1. 23:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Csak azért mert hagyod magad! Ha elhatározod magad, hogy ebből elég, akkor tarts ki emellett és ne engedj neki többet! Gondolj arra, az lebegjen a szemed előtt, hogy KIHASZNÁL! Hangsúly a HASZNÁL szón! Mi vagy te bábu neki? Amikor kellesz ott vagy neki, egy füttyszóra ugrasz. Neked ez jó így? Egyszer mondj neki nemet, utána ne félj könnyebb lesz! Csak gondold át! Ahogy mondtad, ez egy szimpla szexkapcsolat a jelenlegi állás szerint és neki ez tökéletesen megfelel! Ez nem párkapcsolat!

De azt hiszem eleget beszéltem. Tiéd a döntés! De ha emellett a pasi mellett döntesz és engedsz neki megint, akkor utána ne mondd azt hogy kihasznál, mert te belemész ebbe, te ezt az állapotot elfogadod!

2013. máj. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
utolsó nekedis igazad van köszönöm a biztatást:) elhatároztam h vége és ez így is lesz... sokat sirtam miatta nemakarom hogy tönkre tegyen jobban
2013. máj. 2. 00:51
 13/20 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ne legyél elérhető számára, igy neked sem lesz fogalmad mikor keres, ő meg szépen feladja.
2013. máj. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
ahh hiaba megint kimagyarazta magat es en kertem bocsanatot -.- kar volt a kerdest kiirnom remenytelen vagyok!!!!
2013. máj. 2. 22:48
 15/20 A kérdező kommentje:
:(
2013. máj. 3. 10:58
 16/20 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, hogy ennyire hagyod magad kihasználni?

Legyen több önérzeted, mert csak magadnak teszel rosszat ezzel az egésszel. Szerited nem ment még híre annak, hogy könnyen megkapható vagy? Te erre büszke tudsz lenni?

Ébredj már fel Csipkerózsika!

2013. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
17,nem ment híre egyedül vele szoktam lefeküdni.. nem Olyan h ezt terjesztené. de most akkoris megmondtam neki hogy ez nekem nemmegy ő csak kihasznál elegem van és elkezdett úgy magyarázni hogy rendesen át gondoltam és neki lett igaza reménytelen eset vagyok akármit tesz én nemtudok neki nemet mondani hülye naiv liba vagyok:((((
2013. máj. 3. 14:05
 18/20 anonim ***** válasza:
Ő tudja nagyon jól, hogy mivel tud téged gyengíteni, figyelj oda, meg kell tanulnod nemet mondani neki.
2013. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
épp ezaz h tudja a gyengém, soha nentudok neki nemet mondani ezvan majd csak lesz valami:(
2013. máj. 3. 16:15
 20/20 anonim válasza:
Szia! Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. Velem is megtörtént már, ráadásul kétszer is. 17 évesen még nagyon kis naiv lehetsz, én még 21 évesen is az vagyok. Tudom, hogy baromi nehéz... amikor folyamatosan rá gondolsz, és csak rá vágysz, akkor mégis hogy tudnál nemet mondani, amikor ott a lehetőség, hogy végre vele lehess? Hát... nehezen, de hidd el, nem lehetetlen. Azt sem kell nekem sem bemutatni, amikor pontosan tudod, hogy ő a szemét, mégis te kérsz bocsánatot. Egy dolgot tudok mondani: NE HAGYD MAGAD! Egyszer úgyis vége lesz ennek a "kapcsolatnak", ha te nem is vetsz véget neki. Egyszer eljön az a pont, amikor rájön, hogy ez már nem izgalmas neki... egyszerűen rádun. És akkor átkozni fogod magadat, amiért nem hajtottad el a fenébe, amikor még lehetőséged lett volna rá. Az önbecsülésednek akkor aztán tényleg annyi (mármint, hogy a maradékának... mert a nagy részétől már így is megfosztott). Tudnék még rengeteg mindent írni ezzel kapcsolatban, de lassan már kisregény lesz, úgyhogy befejezem :) Ha szeretnél beszélgetni valakivel, nyugodtan keress meg privátban, segítek, ha tudok. Kitartás! Csak keményen! ;)
2013. máj. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!