Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom ezt?

Figyelt kérdés
Az a véleményem h nincs olyan hogy néha szeretsz valakit néha nem, hangulattól függően. Mert ha már egyszer is megfordult a fejedben hogy de átölelnéd stb, akkor az azt jelenti, hogy szükséged van rá és fontos neked.
2013. máj. 2. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olyan tényleg nincs hogy egyzser igen egyszer nem, avgyis van de az azt jelenti hogy nem szereti az ember igazán. Nekem is volt két ilyen kapcsolatom is annó amiben ez ment hogy most szeretlek most nem. Viszont attól hogy v alakit meg akarsz ölelni még ne vonj le komoly következtetéseket. Attól még nem avgy szerelmes és nem jelenti azt hogy nem tudsz nélküle élni.
2013. máj. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
" ha már egyszer is megfordult a fejedben hogy de átölelnéd stb," az sok mindenre utalhat, akár arra is, hogy szeretethiányod van, vagy csak gyengének találod.
2013. máj. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

sajnos magamból kiindulva mondom azt, hogy a "szeretet" emberi mivoltja mindig feltételekhez lesz kötve. Amíg ilyen vagy, szeretlek, ha ilyen vagy, akkor szeretlek, stb...

Feltételekkel szerethető valaki, de ha elmúlik ez az elvárás, akkor már nem ugyanolyan lesz a szeretetünk.

(az ölelkezős részt már mások kifejtették, és egyetértek!)

2013. máj. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
wow elküldte telóról mégis! :D Az átölelős rész csak egy példa volt, és itt nem a feltételekről beszéltem hanem a hangulatról. Én mondjuk nem kötöm feltételhez a szeretetem.
2013. máj. 2. 11:11
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem pedig igen, feltételekhez kötöd! :) engem tudnál szeretni? 170 kiló vagyok, szőrös, anyajegyes, büdös, mert fürdeni sem szeretek, és mellékesen 130 centi magas.

átölelnél? :)

2013. máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ahhoz, hogy MEGszeresselek kellenek feltételek.
2013. máj. 2. 15:29
 7/11 anonim ***** válasza:
és ha idő közben változok szörnyeteggé? :) akkor is szeretni fogsz? ölelgetni, ha büdös, ápolatlan leszek?
2013. máj. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor rádpirítok. De szeretnélek... Meg egyébként is az egy dolog, hogy feltételhez kötitelk a szeretetet, de ezt sem úgy képzelitek hogy egy óra alatt változtnk át, mert mondjuk jancsi épp csúnyán beszélt :D
2013. máj. 3. 08:21
 9/11 anonim ***** válasza:
az időintervallum lényegtelen (ebben a tárgykörben), szóval a szeretetünk feltételekhez van kötve. Ha szerethető, akkor szeretjük, és ez nem hangulat függő. Ezek tények (szép a haja, kedves, jó a kisugárzása, vagy egyéb "szexista" vonások alapján), ezért is bárki lehet fontos, és bárki lehet nem fontos, csak idő, és viselkedés kérdése. :)
2013. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pedig az olyan gyerekes, ha Kati megszereti petit, mert olyan ápolt, jól fésült járnak egy hétig, majd Peti valamelyik reggel beállít kócosan és izzadtan Kati meg egyből nem szereti őt. Aztán miután Peti megmosakodott és megfésülködött Kati újra szeretni fogja... ?? Ez szerintem akkor sem így működik.
2013. máj. 3. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!