Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy erzem nncs maganeletem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy erzem nncs maganeletem mit tegyek?

Figyelt kérdés
A noveremel egy szobaban vagyunk o 17 en 15 mindig benn van a szbaban,nkem pedig szuksegem lenne egyedulletre es nincs a kozelben semmi max seta,kulon szoba nem kivtelezheto az anyagiak miatt,bar meg nembeszeltem errol a szuleimmel de en ugy gondolom h nem lehetseges,ja es nem utolso sorban mikor az ex baratommal nalunk voltunk ak is fojton a szobaban volt,mi pedig kettesbenszerettunk volna beszelgetni!mint feljebb emlitettem nem volt hova mennunk mit tegyek?

2013. máj. 2. 11:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsanat nincs*
2013. máj. 2. 11:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit, vagy esetleg 16 éves korodtól kezdj el dolgozni, aztán vegyél egy házat.... Komolyan ha szüleidnek csak ennyire is telik, légy hálás! Esetleg beszélgess el a családoddal erről.
2013. máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen sajnon én is találkoztam már hasonló problémával ilyenkor talán az exbarátodnál kéne legyetek de az se biztos hogy ott lehetne magán életed, ezekre a problémákra talán akkor találsz meg oldást ha valaki el költözik de addig meg nem tudsz tenni semmit.Nem csak te vagy így ezzel sajnos sokan függnek az anyagiaktól is.
2013. máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az exbaratomnal pedig nem engedtek el?!
2013. máj. 2. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Szüleiddel próbálj beszélni erről mert ez így nem jó.
2013. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem a szüleiddel kellene ezt megbeszélned, hanem a nővéreddel - legalábbis ami a pasiügyeket illeti.


Egyébként megértelek, de én férfiként 19 éves koromig anyámmal éltem ketten egy egyszobás panelben, ahhoz képest szerintem még egész jó sorod van.

2013. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!