Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel gyözzem meg? .

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm szerelmes és egy hete jár az egyik osztálytársunkal. Holnap elmennek randizni a fiúhoz és a b.nöm azt mondta a fiú azt tervezi....ö meg mondja hogy akarja... próbáltam lebeszélni hogy veszélyes meg ostobaság ilyen fiatalon ne csinálja.(amúgy egy inteligens osztály elsö lány!).Viszont az ö legjobb barátnöje meg biztatja ...az anyuja nem tudja és nem is akarok neki szolni. viszont félek hogy a fiú kihasználja... hogy gyözzem meg hogy ne tegye 13/L
2013. máj. 2. 14:38
 1/5 anonim válasza:
Szerintem te csak féltékeny vagy.Hiába hülyeség az amit csinál,nem sok közöd van hozzá így.Ha neked esetleg tetszik a lány akkor mond el neki,hátha akkor meggondolja magát.A másik lehetőség,hogy az édesanyjával beszélsz.Akkor biztosan nem lesz semmi.Más lehetőséget nem nagyon látok.
2013. máj. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmivel
2013. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
13 éves őis és énis !... és lány vagyok :D!!!
2013. máj. 2. 15:04
 4/5 anonim válasza:
Sajnálom,már annyi kérdésre válaszoltam,hogy bele bonyolódtam,hogy most melyikhez is írok :D De még mindig fenntartom azt,hogy beszélj az anyjával.
2013. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mond meg neki,hogy nem akarod,hogy megtudja szóval diszkréten kezelje a dolgot.
2013. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!