Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretek egy nőt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek egy nőt, de úgy tűnik, leszbikus? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az egész tavaly nyáron kezdődött, ekkor ismertem meg álmaim nőjét egy közös projekt által. Sok időt töltöttünk együtt és úgy éreztem, hogy részéről is megvan a kémia, mert nagyon jól elszórakoztunk egymás társaságában. Viszont mikor léptem volna, akkor elkezdtem érezni egy falat kettőnk közt, illetve hogy valami megakadályozza abban, hogy velem legyen.

Sokáig gondolkodtam, hogy mi lehet a baj, de egyre több jel mutatott arra, hogy talán nem is velem van kimondottan problémája, hanem alapból a pasikkal. Több olyan megnyilvánulása volt, amiben azt sugallta, hogy a lányok jobban izgatják, ezen belül is konkrétan egy, aki ha nem külföldön van, akkor az ágyastársa (ezt meg egy közös ismerős mondta, de Ő sem tagadta).

Állandóan terel, nem mondja ki, amit érez, de mégis húz és aztán elutasít. Egyszer csókolóztunk, Ő is akarta, de aztán nagyon megbánta. Fogalmam sincs, mit tehetnék, de én tényleg beleszerettem.


2013. máj. 2. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha leszbikus, akkor leszbikus és a ha fejed tetejére állsz sem fogsz tudni változtatni ezen.
2013. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az esetleges nemi beállítottságától függetlenül nem éri meg a teperés ezért a nőért (nőként mondom). Húz téged, flörtöl, egyszer csókolóztok, utána már bezárkózik, azt sem tudja, mit akar. Nem biztos, hogy egy ilyen, valószínűleg eleve halott kapcsolatba megéri ennyi energiát belefektetni. Inkább felejtsd el, és keress vki mást, aki tényleg akar majd téged teljesen.
2013. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első, nem megváltoztatni akarom, csak nem értem, hogy akkor meg minek flörtölt velem mindig, meg húzta az agyamat, ha fizikailag képtelen közeledni. Ezt csak el tudja már magáról dönteni valaki 26 évesen.
2013. máj. 2. 17:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem is úgy értettem, hogy őt akarod megváltoztatni, hanem a helyzetet. A flört pont az ami: játék. Attól mert a saját neméhez vonzódik még nem biztos, hogy a másikat zsigerből utálja v. rosszul esne neki, hogy egy férfi körbeudvarolja. Ha te meleg lennél megsértődnél ha nők is döglenének utánnad mert jó faszi vagy?
2013. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nem, ezt meg is értem. De más az, ha tudomásul veszi, hogy tetszik másoknak, meg az is más, ha úgy viselkedik, hogy elhiteti másokkal, hogy bejönnek neki, aztán utolsó utáni pillanatban már bánja.
2013. máj. 2. 17:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy biszexuális, de inkább a csajok felé húz...vagy leszbikus valóban, csak nagyon megkedvelt és félreértette magában a dolgot. Megpróbálta, hátha veled képes lenne kapcsolatra annak ellenére hogy pasi vagy, de nem ment neki. Ez nem a te hibád, de nem is az övé.

Ez egy elég tré helyzet ://

2013. máj. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nincsen teljesen veszve ez a dolog. Flörtölgetett veled és eljutottatok a csókig amit állításod szerint ő is akart. Tehát ezek szerint biztosan tetszel neki és valamilyen szinten vonzod is. Habár lehet nem annyira, hogy akarjon tőled bármi komolyabbat a továbbiakban..

Úgy látszik erősek a gátlásai a férfiak irányába de ha tényleg mélyek az érzelmeid és érzel magadban elég kitartást akkor szerintem sok megértéssel és türelemmel kibontakoztathatod a lányt. Persze csak akkor ha ő is vevő erre.

( egy leszbikus lány )

2013. jún. 1. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!