Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évekig karatéztam, kemények a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évekig karatéztam, kemények a kezeim, hogy legyek jó masszőr?

Figyelt kérdés
Bocsi a témáért, de szerintem ide jön, mert nők kényeztetése a cél :) szóval évekig karatéztam, ezzel ugye a csontozat, főleg a kezek jól megerősödnek... de félek, hogy ezzel már nem tudok gyengéd lenni a hölgyekkel. Mit tehetnék?
2013. máj. 2. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
ha lettél volna masszőrnél tudnád: ők sem gyengédek.
2013. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt, hogy felváltva jártam 2 masszőrhöz, az egyikhez azért, mert gyengéden masszírozott, a másikhoz azért, mert keményen átgyúrt.

Kimondottan kell az erős kéz a masszázshoz. Amúgy nekem volt karatés masszőröm is, nagyon jó, erős keze volt. :)

2013. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem most judos masszöröm van, és ha éppen úgy kell, akkor óvatosabban, ha meg nem edzek másnap, akkor rendesen is le tud gyúrni

de mindig megbeszéli az edzömmel, mert törékeny kislány vagyok :D

2013. máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma masszőr nem kényeztet, a masszőr masszíroz. Ha kényeztetést akarsz keress egy csajt/pasit vagy egy prostit. Hölgyekkel sem kell gyengéd lenni, nem simogatás miatt jön hozzád hanem masszázs miatt, az meg erős és intenzív. Amúgy ha csak a csajok miatt kezdesz az egészbe akkor csak felesleges pénzkidobás lesz.
2013. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én masszőröm 20 éve Kung-fu oktató is egyben.Nem kizáró ok a harcművészet.
2013. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!